bir kez ve herkes için antivir rogueware kaldirma

Antivir mesru bir anti-spyware programi islevselligini taklit kötü niyetli yazilim oldugunu. Program kendi bilgisayar kötü amaçli yazilim bulasmis oldugunu düsünerek içine kullanici aptal deneyerek çalisir. Antivir haydut yazilim kendini yüklü sonra, bilgisayarin sahte taramalar ve bulunan pek çok sorun için kullanici uyaracaktir. Yazilim daha sonra kullanici yazilimin tam sürümü için ödedigi sürece sorunlardan biri düzeltemez konusunda bilgilendirir.

Antivir göz ardi ya bir seçenek degildir. Yükler, bu Pencere programi bilgisayarda her açildiginda baslamak üzere yapilandirir. Bu Antivir hashas ve kullanici onlar gerekmez yazilim için ödeme almak için çalisirken tutmak saglayacaktir. Antvir, Windows isletim sistemi için gerekli olan birkaç dosya kaldirilmasi önerebilir.

Antivir iki sekilde bilgisayarlar arasinda yayilir: bir truva ati kullanarak, ya da sahte online malware tarayicilar araciligiyla. Sahte çevrimiçi tarayicilar bilgisayariniza bulasmis bir uyari iletisi açilir ve kullanici her türlü kötü amaçli yazilim kaldirmak için hemen Antivir yazilimi yüklemek gerekiyor.

Antivir çalistiran kullanici korkutmak için bir girisim güvenlik mesajlari görüntüler olsa. Bir örnek “Truva: W32/Inject gizlice Windows Kayit Defteri degisiklikler yapar kötü amaçli yazilim büyük bir ailedir” dir. Antivir da kimlik hirsizligi kapali var olmayan tehdit ilgili uyarilar açilir. Antivir da Internet Explorer kaçirmak ve kullanicilarin bilgisayariniza zarar çalisiyorsunuz iddia farkli siteler hakkinda sahte uyarilari görüntüleyebilirsiniz. Sadece para aldatmaca kullanicilara disari kullanilir gibi yine bu iletileri göz ardi edilmelidir.

Basarili bir bilgisayardan Antivir kaldirmak için iki yol vardir. Birinci yol özellikle programi kaldirmak için olusturulan bir araci kullanarak içerir. Bu Yazilimi kaldirmak için ve herhangi bir güvenlik ile ilgili web sitesinde bulunabilir en kolay yoludur. Diger bir sekilde biraz daha karmasiktir, ancak otomatik araç yazilim kaldirmaz halinde kullanilabilir. Bu yazilim kaldirmak için silinecek gereken tüm dosyalari gösterir adim kilavuz bir adim takip içerir. Antivir tek amaci pratik bir amaci vardir yazilim için ödeme, kullanicilari kandirmak için.