antivirüs 360 kaldirma – remove antivirüs 360 kolay yolu

Bu Antivirus 2009 olarak Rogue Antispyware yazilim ayni aileden geliyor ve Vundo Truva ile duyurulan, ancak Antivirus 360 hizli bir sekilde iyi bir sekilde kendisi için bir isim yapiyor ve degildir. Bu program bilgisayarinizda pop-up ile dövülmüs oluyor nerede bilgisayariniza büyük olasilikla bir kabus senaryosu karsi karsiya yolunda yaratiyor, bu bir tarama yavasladi, ve hiçbir sey is gibi görünüyor – ama iyi haber aslinda kolay olmasidir iyi için Antivirus 360 kaldirma çözüm.

Her seyden önce, hiç bitmeyen pop-up aliyorsaniz eger devlet size casus yazilim bulasmis ve Antivirus 360 kendinizi korumak ve casus yazilimlari kaldirmak, o zaman zaten casus yazilim bulasmis için yüklemeniz gerekir vardir – seklinde büyük olasilikla Truva Vundo.

, Reklam tiklayarak ve Antivirus 360 yükleme sonuna kadar yaptim, bu noktada, daha sonra sorunlar sadece iki katina çikti – Antivirus 360 gerçek bir casus yazilim önleme programi olmadigi için aslinda onlar çarpilir ve aslinda bilgisayariniza daha fazla zararli yazilim yükleme sona erecek .

Yani özünde hala Vundo Trojan bulasmis ve simdi size bilmeden indirip bilgisayariniza kuracaginiz Antivirus 360 ve çok sayida diger programlar ile bulasmis.

Fakat yine de, sen farkinda olmak gerekir ki, reklam tiklayin vermedi ve hala Vundo.

Simdi nasil elle virüslü dosyalari, klasörleri, süreçler ve kayit defteri girdilerini kaldirarak ama çalismiyor hakkinda gitmek için gösterebilir orada çok sayida kilavuzlari vardir. Bunun nedeni Antivirus 360 size her seyi onunla iliskili silinmis inaniyorum olabilir bu yüzden bile olsa bilgisayarinizi yeniden baslattiktan sonra kendini yeniden kadar akilli oldugunu, sadece tekrar geri gelecek – tekrar ve tekrar.

Bu kötü haber.

Ama burada iyi haber – Antivirus 360 bunu tespit ve temizleme yetenegine sahip çizgi antispyware yazilimi üst indirmek ve yüklemek saglanan oldukça kolay kaldirilabilir. Tüm casus yazilim temizleyicisi Antivirus 360 kaldirma ve aslinda, en yakin bile gelmeyecek yetenegine sahiptir, çünkü bu zor bir parçasidir.