yazilim gelistirme dis kaynak – her iki dünyanin en iyi olsun

Dis Kaynak Kullanimi iletisim çaginin yeni mantra. Cografi sinirlari görünmez olma ve teknoloji çok daha basit iletisim yapma ile, dis kaynak günün düzeni haline gelmistir. Tekstil oyuncaklar, her sey çesitli gelismekte olan ülkelerden dis kaynakli ediliyor. Bir yazilim sirketi olmak, bu Hindistan gibi ülkelere gelistirme faaliyetleri outsource için mükemmel mali mantikli.

Yazilim Gelistirme Diskaynak faydalari bütün bir dizi ile geliyor:

Son teknoloji erisim: Eger en son teknolojileri üzerinde çalisiyor olacak o Hindistan gibi ülkelerde off-shore yazilim gelistirme söz konusu oldugunda, dinlenebilir güvence verdi. Maliyet-etkili olan PHP web gelistirme modülü gibi teknolojiler de son derece sira kullanici dostu.

Çalisanlar Büyütme: web gelistirme projeleri üzerinde çalismak için özel beceri setleri ile yetenekli BT uzmanlari için mi ariyorsunuz? Dis kaynak kullanimi ile, kiralama ve Mülkiyet bir inanilmaz düsük Toplam Maliyet (TCO) de profesyonellerin çok iyi egitebilirsiniz. Sen php, asp konusunda uzmanlasmis nitelikli BT uzmanlari birini tercih olsun. Net, java vb. Daha sonra kendi ülkenizde yerinde çok dinamik bir ekip yararlanabilmeleri veya Bangalore, Hindistan gibi rahat bir metro bir off-shore birimi kurmak için karar verebilirsiniz.

Maliyetleri ve giderleri kesik: yazilim gelistirme dis kaynak en büyük avantaji büyük bir sekilde maliyetleri keser olmasidir. ABD Dolari gibi para biriminin döviz araligi Hindistan gibi ülkelerde daha yüksek oldugu için, çok daha az ödeme ama ABD’de oldugundan daha yapilan bir çok daha fazla is almak için olsun. Giderleri de gelistirme faaliyetlerinin çogunlugu off-shore islenir yana büyük ölçüde sinirlidir. Düz koymak için, kadar güncel teknoloji çözümleri, nitelikli personel ve çok düsük maliyetle çok güvenilir bir ürün almak.