X1600 serisi sürücü amd öyle diyor kadar iyi

Grafik islem birimlerinin en çok taninan marka (GPU) Advanced Micro Devices (AMD) ile birlikte ATI Technologies tarafindan üretilen ATI Radeon vardir. AMD bugün en büyük grafik karti üreticisi ve her türlü ihtiyaç ve bütçeye uygun kullanilabilir grafik kartlarinin bütün bir dizi var.

Radeon X1600 serisi sürücü PC’nizden mümkün olan en iyi dijital eglence vermek için tasarlanmistir. Size en iyi görsel kalite ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme deneyimi vermek grafik vaat ediyor. PC’nizi 3D oyun ve filmleri oynatmak için ihtiyaciniz varsa size en iyi görüntü kalitesini veren bir sürücü gerektirir.

Tüm özel ürünler gibi X1600 serisi sürücü yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte geliyor. Özel oyuncular bu dizi 3D oyunlar için çok iyi bir platform sunuyor inaniyorum. Hatta daha iyi çözünürlük elde etmek için iki kart birlestirir.

Radeon X1600 serisi sürücü bir diger avantaji da çoklu ekran desteklemek için tasarlanmis olmasidir. Bu, ev eglence cihazlarina baglamak ve TV ekranlarinda, VGA ekranlari ve diger düz panel ekran ekranlarda video oynatma olabilecegi anlamina gelir.

Bu kural daha istisna olsa da bu sürücü çalisirken bazi sorunlar yasayabilirsiniz. Bu deneme yanilma yoluyla ya da teknik destek ile temasa geçerek sorunu teshis etmek mümkündür. Sorununuzu bagli olarak kolayca kullanilabilir bir sürücü güncellemesi ya da bir donanim güncellemesi gerekir.

Onlar X1600 serisi sürücüleri kullandik Bazi kullanicilar bir isitma sorunu yasadim. Bu geçici bir çözüm yolu vardir.

Genel olarak ATI X1600 serisi sürücü genel olarak memnun gibi görünüyor. Mümkünse, bir satin alma yapmadan önce test ve inanilmaz görüntü kalitesi ve performansi daha birkaç dezavantajlari telafi ediyor göreceksiniz.