monoton devrimci bir yazilim araci

Monoton dagitilmis sürüm kontrolü için açik kaynak kodlu bir yazilim programidir. Tasarim prensibi çalisma, Monoton lansmani öncesinde duymus degildi bir fikir dagitilir. Bu devrimci fikir SCMs dagitilmis bir model degil, bir merkezi bir takip gerektigi gerçegini vurguladi. Bugün, Monoton, çarsi, civa ve SVK dahil olmak üzere bazi popüler dagitilan SCMs vardir.

Monoton bir tasarim ilkeleri güvenli hash SHA1 ile dosya revizyonlar izlemek ve RSA sifreleme imza ile kullanici eylemleri kimligini dogrulamak için sifreleme ilkel agir kullanimina dayali.

monoton yazilim araci özellikleri:
Monoton netsync, onun o kadar daha verimli ve saglam kendi IANA-atanmis baglanti noktasi dahil ag protokolleri çesitli destekler. Netsync da Wireshark’i eklenti trafik analiz tarafindan desteklenmektedir.
Herhangi bir Monoton müsteri olarak ayri bir monoton sunucusu bir sunucu olarak hareket edebilir.
Destekler lokalizasyonu ve uluslararasilasma
Bu uygulanan C + + ve tasinabilir bir tasarima sahiptir
Bu nedenle bir yazilim çözümü sirket için hiçbir sorunlarini vardir, ögrenme kolayligi saglar
Bu CVS projeleri alabilirsiniz
Gelistirici toplulugu dostu sessiz

Monoton en iyi yani, herkesin tam bir yerel bir sekilde çalisabilir, onlar sadece birbirlerine senkronize gerekir. Tek bir sunucu gerek yoktur. Bu devrimci yazilim araci bir diger avantaji her tamamlama dijital olarak imzalanmis olmasidir. Her eleman böylece hatalari ve Monoton herhangi bir sorun saglanmasi, her dügümde yansitilir.

Özel bir yazilim çözümü firmasi her zaman nedeniyle kullanici dostu monoton önerir. Civa ve kum gibi diger SCMs ile karsilastirildiginda, monoton daha hizli ve daha kullanici dostu. Iyi bir uluslararasi destek ve hiçbir dis bagimliliklari oldugu gibi Ingiltere’de yazilim çözümleri monoton üzerinde daha çok duracagiz.

Ingiltere’de ideal bir yazilim çözümü, etkin bir peer-to-peer senkronizasyon protokol, hafif dallari anlar her zaman oldugu gibi yerine civa ve kum monoton için seçmesi ve Linux, Mac OS X, UNIX ve hatta Windows kolayca çalisir!