istenmeyen seyler kaynaklanan travma endiseler özgürlük internet kullanirken

Merhaba, Kelly ve ben Vancouver geliyorum. Ben Seni en karsi karsiya olmasi gerekir eminim ya da genel yüz bir sorun, karsi karsiya idi. Ben reklam sorun bahsediyorum. Bu çok rahatsiz edici bir deneyim. Bazi özel site açtiginizda, birçok kez, hatta benim için bir sey ifade etmiyor olabilir reklam ürünleri açilis pencere vardir. Baslangiçta genellikle birinin, pop-up zararsiz oldugunu bahsettiniz, bunlari zararsiz özellikler olarak varsayarak yeni penceresini kapatmak olacaktir. Ben onlari dikkate almaya basladi benim bilgisayar karsilasmadan farkliliklar basladi ama sadece oldu. Bu benim PC ve sik kapatmalar yavas isleyisi gibi konular düzenli bir fenomen olmaya basladi. Sadece her geçen gün artti.

Ben tüm bu durdurmak ve bilgisayarimdan tamamen adware kaldirmak için neler yapabilecegini konusunda hiçbir ipucu yoktu. Ben adware kaldirmak için kullanilabilir seçenekleri için çevrimiçi arama ve bir siteye bir baglanti var. Orada bir ücretsiz numara bulunan ve ayni adi. Ben sorunu çözmek olabilir telefonda birisiyle konusuyor nasil emin degildi. Yine de, bu numarayi aramak için gitti.

Yakinda dikkatle benim sorunum dinledi ve simdi, ben zararsiz oldugu düsünüyordum adware, aslinda tüm bu felaket neden oldugunu söyledi bir kisi konusuyordu. Bana adware saldiri altinda olurken sistem görüntülenen birkaç belirtileri bahsetti. Aslinda hepsi için ilgili olabilir. Daha sonra ben dogru hizmetler için bir asgari ücret ödemek zorunda olacagini söyledi. O daha o sorunun dikkat çekmek ve çevrimiçi erisimi sadece yoluyla adware kaldirma ile bana yardimci olabilir belirtti. Ayrica bir tüm bilgisayar ile ilgili sorunlar için bir yil boyunca sinirsiz yardim alacagi onun sirketin bir yillik abonelik plani anlatti. Ben sirket hakkinda emin degildi gibi tek bir kez ödeme seçenegi için gitti. Ben online ödeme yapilmis ve hiçbir zaman içinde benim bilgisayar verimli eskisi gibi çalisiyordu. Ben çok bu kisinin çalisma yapti sekilde memnun ve hemen bir yil abonelik plani satin alindi. Beyler, degdi!