Hindistan en son bu trendler nelerdir

Hindistan dünyanin bilisim merkezlerinden biridir. BT kurumlari, sirketler ve girisimciler genis bir yelpazesi ile, Hindistan küresel pazarda BT diger hub ile yarisiyor. Bize söyle Hindistan’da bazi BT trendleri konusalim:

Hindistan mcts

Microsoft Certified Technology Specialist veya Hindistan’da MCTS son derece popüler hale geliyor. Bu program teknik ve on-the-is becerileri sergilemek için daha basit ve daha hedefli bir çerçeve ile gelistirici verir. Dünyanin birçok yerinden gelen ögrenciler Hindistan’da MCTS tercih ederim.

bir Prometric sinav merkezi olarak Hindistan

Test yönetim sektöründe önde gelen ABD sirketi, Prometric veri yönetimi yetenekleri, test gelistirme, test dagitim vb Bu sirket profesyonel, kurumsal, akademik, hükümet yaklasik 500 müsterilerine testleri sunar ve idare ve BT dahil bir dizi hizmet satiyor pazarlar. IBM, Microsoft, USPTO kaydi inceleme, gelenler Mimar Kayit Sinav vb Hindistan da bir Prometric Sinav Merkezi olarak siralanir dahil Prometric sitelerinde uygulanan birçok sinav vardir. BT dünyanin her yerinden gelen ögrenciler Prometric Sinav Merkezi olarak her yil Hindistan’da akin ediyor. Bu IT alaninda Hindistan’in gelisme kanitliyor.

Hindistan kirmizi sapka sertifika

Red Hat bugüne kadar kurumsal isletim sistemi Red Hat Enterprise Linux ile büyük ölçüde iliskilidir. Hindistan’da kirmizi sapka Sertifika üst BT Hindistan’da kurumlari çogu tarafindan saglanir. Red Hat Sertifika Sistemi kullanici kimlikleri yönetmek ve iletisim gizliligini saglamak için güçlü bir güvenlik çerçeve saglar.

Hindistan IBM belgelendirme

Hindistan IBM Sertifikasyon sirketler, bireyler ve, elde optimize, korumak ve BT becerilerini dogrulamak için kamu kuruluslari için tasarlanmistir. Hindistan’da IBM Sertifika sadece belirli bir BT egitim kurs bitirme sonra saglanir. Ancak, tüm BT Hindistan’da kurumlari dolayisiyla IBM Sertifikasyon saglamaz, bir BT enstitü kayitli olsun önce ayrintili bir arastirma için gitmek için tavsiye edilir.

Hindistan donanim isler

Hindistan’da donanim isleri için büyük bir talep var. BT sektöründe Ülkenin gök kazima gelisme Hindistan’da donanim isleri için çesitli açikliklar için çagirir. Çesitli donanim isleri için çesitli is portallari kontrol edebilirsiniz.