Eger actionscript 3 ögrenmelidir nedenleri

Actionscript 3 resmi olarak 2006 yilinda piyasaya çikti ve JavaScript için ayni standart bir dil için ECMA standardi incorporat için yeniden tamamlanmistir. Bu kod yazilir yolu için büyük bir degisiklik ile sonuçlanmistir. Onlar onun çok ögrenmek ve anlamak diffucult için karmasik iddia çünkü birçok kullanici Actionscript yeni sürümüne geçis için isteksizlik hissettim. Eger Actionscript 3.0 ögrenmelidir neden bu kadar ben nedenleri bir listesini derledik.

1.Faster – Actionscript 3.0 yeni sürümü performansinda 10 defa artisla selefine göre daha hizlidir. Bu yapi her seyi zaman alici çok daha hizli ve daha az olacagi anlamina gelir. Örnegin, bir anda sahnede daha fazla nesne ve bilesen olmasi mümkün olacak.

2.New API – yeni API yüzlerce içerir gibi Actionscript 3.0 daha güçlü hale getiren yeni bir API vardir. Örnegin, yeni bir grafik API simdi var. Actionscript yapisi da daha kolay yeni bir programlama dili belirli özellikleri bulmak için yapmak için yeniden düzenlenmistir.

3.Object Odakli Yapisi – Actionscript 3.0 Java ve C gibi üst düzey bir programlama dili geçis için daha kolay hale bir nesne yönelimli yapisi artik + +. Actionscript kodu da programa daha kolay yapar daha modüler ve genisletilebilir olacaktir.

4. Daha az Buggy – Actionscript 3.0 daha az arabasi ve çalismak için daha keyifli. Actionscript 2.0 hata çogunlugu Actionscript 3.0 ortadan kaldirilmasi var.