doküman yönetimi arama ve alma ötesine kurulusunuz hareket

Avante güçlü bir tam entegre is akisi islevselligi ile birlikte bir endüstri lideri doküman yönetim sistemi getiriyor. Bir veya yüz bir kadroya sahip olsun, doküman görüntüleme daha iyi karar verme tesvik ve organizasyon ilerlemeye devam, karmasik görevleri kolaylastirir.

Avante lisanslama sistemi-mümkün çalisanlarin sayma biraz daha fazla aratarak sistemlerinin maliyetini hesaplamak için yapar kullanacak kisi sayisi dayanmaktadir.

Adli kullanici lisansi doküman yönetimi, is akisi, Anlik ve e-posta islevselligi, lisans basina 500 $ hepsini içerir. Sunucular ayri ayri satilan ve endüstri standardi Microsoft ® ve Oracle ® veritabani platformlari destegi vardir.

• Laserfiche Sunucu doküman görüntüleme, elektronik belgeler, e-posta ve dijital ses ve video dosyalari da dahil olmak üzere bilgi, birden fazla türde yönetimi merkezde.

• masaüstü tabanli Laserfiche Müsteri bilgileri kullanicilarin sezgisel, aninda erisim saglar. Her kullanici Laserfiche Client üzerinden kendi baglantisi vardir, bu yüzden her zaman onlarin bilgi erisebilir.

• Laserfiche Is Akisi ™ kurallara dayali belge yönlendirme, e-posta bildirimi ve etkinliklerinin izlenmesi ile sürekli verimliligi tesvik etmektedir.

• Laserfiche Tarama, depo içine kagit belgeleri eklemek için sezgisel tarama arayüzü. Araçlar bir dizi görüntüleri gelistirmek için olanak saglar, böylece en dogru metin yakalama almak mümkün.

• Laserfiche Anlik ™ tekrarlayan baski ve tarama olmadan, elektronik belgelerin arsiv TIFF görüntüler olusturur.

™ ‘• Laserfiche E-posta Plug depo saklanan dokümanlari dagitmak için herhangi bir MAPI uyumlu e-posta uygulamasi kullanir.

• Laserfiche Yazilim Güvencesi Plani (LSAP) destek ve egitim, hem de Laserfiche destek sitesinde bulunan yazilim güncelleme, gelistirme ve forumlar saglar.