diski birlestirmek-ne kadar hizli disk birlestirme

Bu bilgisayar performansini artirmak için olarak bilgisayar düzenli kadar birlestirmek için gereken tüm bilinmektedir. Ve, birçok insan zaman ve enerji tasarrufu için birlestirme hizlandirmak için umuyoruz. Yani, size bu sorunu ele alinmasinda büyük bir el verebilir, çünkü bu makaleyi okumak için yeterince sabirli olmalidir.

Her seyden önce, size ekran koruyucu kapatildi ve tüm uygulamadan çikin ve sabit diskinizde bir sorun olup olmadigini kontrol emin olun. Orada her tamamsa, simdi, birlestirme baslayabilirsiniz.

Daha sonra, bize bilgisayar genellikle birlestirmek nasil görelim.
Her zaman parçalanma temizlemek zorunda, Windows bölümündeki adimlari takip etmek zorunda:
Tiklayin ¡° Baslat ¡± ¡ª ¡° Programi ¡± ¡ª ¡° Aksesuarlar ¡± ¡ª ¡° Sistem Araci ¡± ¡ª ¡° Disk Fragment Temiz Programi ¡±, sürücü gelin. Bu konuda rahatsiz hissediyor musunuz? Hizli parçalanma temizlemek için herhangi bir basit bir yolu var mi?

Ve hizli bir sekilde birlestirmeden önce, bilgisayarinizi sifirlamak zorunda.
Kesfedin Windows, tiklayin ¡° Araci ¡± ¡ª ¡° Klasör Seçenekleri ¡± seçmek için ¡° Dosya Türü ¡± sekmesinde, listesinde ¡° Kayitli dosya türleri ¡±, ¡° Sürücü ¡± seçin ve ¡tiklayin ° Düzen ¡±. Ve sonra iletisim kutusunda, seçim ¡° Yeni ¡± türünü seçmek için ¡° C: \ Windows \ defrag.exe “% 1” \ noprompt ¡± sütununda. Sonunda, tiklayin ¡° Tamam ¡±. Simdi, açik ¡° Bilgisayarim ¡±, hizli disk birlestiricisi seçmek için kisayol menüsünde, birlestirme gerekli herhangi bir sürücü sag tiklayabilirsiniz. It is OK.

Sonuç olarak, Windows kullanarak birlestirebilir ragmen ¡¯ birlestirici elle, verimli ve tamamen birlestirebilir çünkü profesyonel dolandirmak yazilimi açmak için daha iyi oldu.

Burada, sabit diski birlestirmek için ücretsiz dolandirmak kullanmanizi öneririz, sadece bir birlestirici degil, ayni zamanda bilgisayarinizin performansini en üst düzeye çikarmak. Gerçekten kaçirmak göze alamaz.