Bir spyware adware temizleme programi gerekiyor

Bu sorunun kolay bir cevabi evet. Eger bilgisayarinizda bu makale okuyorsaniz o zaman tabii ki internette gezinmek ve tek basina casus yazilim tehdidi, adware ve kötü amaçli yazilim sizi ortaya çikarir vardir. Bu nedenle bilgisayarinizda ve depolanan bilgileri korumak için iyi bir spyware adware temizleme programi gerekir.

Spyware ve adware günlük bilgisayar deneyimi için her iki bir tehdit. Çogu zaman bile bu kötü amaçli yazilim programlari genellikle indirilen dosyalari gizli ve sizin haberiniz olmadan kendilerini yüklemek gibi size bulasmis oldugunu bilemezsiniz.

Bu programlar sinsice bilgisayariniza yüklendikten sonra da birkaç seyden birini.

Reklam durumunda program bu tür pazarlama amaçlari için kullanilir. Çogu durumda adware gelir çesit ile birlikte ücretsiz bir veya pop-up ve / veya izlemek üzerinde göze çarpan bir yerde çalisan küçük reklamlar seklinde rahatsiz edici reklamlar ile bombardiman bir amaç dogrultusunda shareware.

Spyware adware daha sinsi ikizidir. Normalde o sessizce bilinmeyen bir kaynak için internet ve bilgisayar aliskanliklari hakkinda bilgi gönderiyor, arka planda çalisir durumda oldugundan herhangi bir dis belirti görmüyorum. Bu programlar kullanici kimlikleri ve sifreleri çalmak, sizin tus vuruslarini takip edebilir, onlarin usta aliskanliklari geri web sörf hakkinda bilgi göndermek ve sabit disk kapali önemli kisisel bilgilerinizi çalmaya. Bilgisayarinizda casus yazilim tek göstergesi normal sistem performansinda bir yavaslama oldugunu.

Spyware ve adware ile sorun size habersizce çogu durumda, indirilen alir gerçegi, bilgisayar kullanici. Sordu Çogumuz kurulumu kabul etmeyecegini, ancak nadiren bu sekilde çalisir. Bunu yüklemek istiyorsaniz isteyin düzenli programlarinin aksine, spyware adware indirmeler, seçim vermeyin. Eger onlar yapmak ya da dosya ve programlari indirirken pek azimiz nadiren okumak küçük baski gizlidir.

Eger internette sörf ve su anda bu kötü amaçli yazilim programlari herhangi bir koruma yoksa Yani zaten bulasmis iyi bir sans var. Bu tür bir bilgisayar enfeksiyonu ile basa çikmak için en iyi yolu iyi bir spyware adware temizleme programi ile.