hiç evet eger kayit defterini temizlemek için nasil merak, o zaman burada bulmasi

Her zaman bu davranisi açiklamak için önemli bir neden olmadan neden PC yeniden baslatilir oldukça sik ve çok merak ettiniz mi? Zaman herhangi bir noktada olmasi kayit defterini temizlemek için nasil tekniklerini bilmek ihtiyaci hissetti? Burada bu makalede ayrintili olarak açiklamak için gidiyor çünkü Daha sonra, kalp alir.

Sorgu ‘kayit defterini temizlemek için nasil?’ bir el ve bir yazilim tabanli bir yöntem ile cevaplanabilir. Manuel yöntem kayit defteri kovaninin düzenleme insan müdahalesi gerektirir. Bu uzun saatler için PC kullanimi ya da yükleme ve PC’nizde uygulama kaldirma büyük miktarda simartmak zaman, kayit defteri yeni anahtarlar yapmak veya kayit defteri kovanini gelen mevcut olanlari silmek için gerekli görülmektedir. Ayrica, internet zararli sitelere göz atmak için kullanildiginda, Truva atlari, virüsler, spyware gibi zararli yazilimlari sisteme girmek ve karsiliginda kayit defterinde yeni anahtar olusturdugunuz yüksek bir olasiliktir.

Simdi, manuel yöntemde, bozuk ve gereksiz olanlar ile birlikte bu tuslari bizzat kullanici tarafindan kaldirilir. Bu kayit defterine erisim için yardimci olacaktir çünkü bu için, ‘RUN’ baglanti ‘regedit’ komutunu yazmaniz gerekir. Bu kayit defteri dosyalari gerektirdigi ve ayni kayit silinecek sahip degildir tanimlamak gerek yok. Eger PC rutin çalisma için çok önemli olan varsayilan kayit dosyalari karismaz bu tür bulundurun.

Simdi, bir soru kayit dosyalari gerekli ya da degil hangi olarak emin degilseniz zaman kayit nasil temizlemek için kafanizda ortaya çikabilir. Burada, kurtarma kayit onarim yazilimlari geliyor. Onlar kolayca ‘kayit defterini temizlemek için nasil?’ Sizin cevap otomatik sorgular. Onlar, sizin adiniza, kayit tarama ve orada algilanan tüm hatalari düzeltmek. Tezler yazilimlari internet kolayca kullanilabilir.

Böylece, gözlemleyebilirsiniz sorgu ‘kayit defterini temizlemek için nasil?’ simdi bos ve artik hiçbir süphe ile cevabini bildiginiz gibi geçersiz duruyor.