dxf hizli pdf dönüstürmek nasil

DXF (Degisim Formati Çizim için kisa) Autodesk tarafindan gelistirilen AutoCAD CAD biçimidir. Bu tüm popüler CAD sistemleri ile uyumlu olarak AutoCAD programi ile çalisan insanlar arasinda çok popüler. Bazen insanlar CAD programlari PDF dosyalarini düzenlemek zorunda. DXF Converter Total PDF – Iste basit bir çözüm geliyor.

DXF Converter Total PDF ile kolayca DXF PDF dönüstürebilirsiniz. Bu gelismis özellikleri bir dizi ile yeni bir dosya dönüstürme programidir. Bu herkes CAD dosyalari ve AutoCAD ile çalismak için harika bir araçtir. Degil seyrek, sen CAD programlari yardimiyla PDF dosyalarini düzenlemek zorunda. DXF Converter Total PDF kullanisli oluyor andir!

Bu dönüstürücü hakkinda en iyi sey, çok kullanici dostu olmasidir. Bu nasil çalistigini anlamak için bir acemi kullanici için büyük bir ders almaz. Sezgisel kullanici arayüzü dogru sekilde yol açacaktir. Tüm dügmeler ve fonksiyonlar ekran üzerine kolayca görülür. Kullanisli Sihirbaz dogru yolda kurtulmak izin vermez.

DXF Converter Total PDF toplu DXF PDF dosyalarini dönüstürür. Ayrica, çok sayida klasör dönüstürebilirsiniz ve program kendi yapisi devam edecektir. Bir çok sayfali PDF dosya çesitli DXF dosyalari alacak. Tüm dosyalar ve sayfalar sabit bir desene göre yeniden adlandirilir. PDF ve DXF dosyalarini isimleri arasindaki tek fark dosya uzantisi olacaktir. Ayri DXF gelen, hedef biçimlerinin HPGL, SVG ve CGM içerir.

DXF PDF dönüstürme çok kolaydir. Program otomatik olarak is yok çünkü aslinda, dönüstürmek zorunda degilsiniz.

DXF PDF dönüstürmek için, arayüz baslatmak ve PDF dosyalari veya bunlari içeren klasörler ile bir klasör seçin. Dosya ve sizinle dönüstürmek için klasörleri kontrol edin. Eger seçili klasörde bulunan tüm dosya ve klasörleri dönüstürmek istiyorsaniz, tüm kontrol tiklayin. Fikrini degistirmek gerekir, tüm isaretini kaldirin tiklayin. Sonra DXF tiklayin.

Sihirbaz, tüm prosedürü boyunca size rehberlik edecek. Burada hedef klasörü belirtin ve seçtiginiz dönüsüm parametreleri görüntüleyebilirsiniz. Araciligiyla oldugunuzda, Baslat ‘i tiklatin.

DXF Converter Bu PDF masaüstünden ve komut satiri ile baslatilabilir.

Araci online olarak. 30 gün boyunca geçerli olan ücretsiz deneme sürümü, su anda satin almak veya kullanabilirsiniz. Kayitli kullanicilar düzenli teknik destek ve ücretsiz güncellemeleri almak.