köse renk videolari oynatmak için en iyi yolu

Farkli video dönüstürme programlari deneme bir hafta geçirdikten sonra, sonunda Nook Color (NC) üzerinde iyi çalisan bir çözüm buldum! Umarim zaman ve çaba baskalarinin yararina olacaktir.

Burada anahat adimlar bana Nook Color üzerinde iyi oynayan bir biçime HD-video (720p) dönüstürmek için bir özel durum ile bas yardimci olmak için gelistirilmistir. Tabii ki farkli bir video kaynagi (örnegin, bir DVD, Blu-ray rip), ve seçenekleri ile baslayan olabilir.

Nook Color Converter Foxreal video: iPad Play Video, Nook Color, iPhone 4, iPod Touch 4, Droid X, Galaxy S, Nexus S, HTC telefonlar. Vb Mükemmel ses ve video senkronizasyonu teknoloji ve NVIDIA CUDAtechnology M2TS TiVo, VP6, MXF, MTS, MOD, gibi zengin video formatlarini destekler. Mac Kullanici iseniz, Mac vesion Get mac için Nook Color Converter tiklayin

VLC: VideoLAN – VLC media player – Ayrica Quicktime kullanabilirsiniz Open Source Multimedya Çerçeve ve Oyuncu: Eger, indir VLC, çok yönlü ve kolay kullanimli video oynatici dönüstürme önce video ön izleme ayarina istiyorum.

(1) Nook Color Video Converter indirin ve kurun
(2) Nook Color Converter programi içine sürükleyin / video dosya (lar) Birak
Açilir listesinden “Biçim”, kolaylikla istediginiz çikis video / ses formati seçmek edebiliyoruz. Hatta cihazinizin adini göre çikis biçimi seçebilirsiniz, iPad gibi, iPod Touch, iPhone 4, Apple TV, vb Ortak video seçebilirsiniz -> H.264 video (. * Mp4), yapabilirsiniz “Ayarlar” butonuna tiklayiniz Video Codec, Boyut (pix), Bit Hizi (kbps), video kalitesini optimize etmek için Kare hizi (fps) ayarlayin. Ses kalitesini optimize etmek için ses Codec, örnek orani (hz), Bit Hizi (bps), kanallari ayarlayin.
(3) Nook Color dönüstürme video
Tüm ayarlari sonra, Nook Color dönüsüm video baslatmak için “dönüstürme” tiklayabilirsiniz. Onun mükemmel video ve ses senkronize teknolojisi için, ses / video senkronizasyonu sorunlari karsilamak asla.

Ve NVIDIA CUDA teknolojisi, kisa bir süre içinde videolari almak için izin verir. Daha sonra, aktarabilirsiniz ve her yerde her zaman Nook Color videolari oynatmak.

Nook Color Blu-ray/DVD filmleri oynatmak istiyorsaniz, Nook Color Ripper Blu-ray/DVD deneyebilirsiniz.