windows xp kayit hatalari – sabit rundll hatasi

Bilgisayarinizda dll hatalari ile karsi karsiya? Bu en popüler Windows XP kayit hatalari biridir ve bu dll hatalari aslinda sisteminizde meydana gelmesi halinde bu onlarin çalisma onlara yardimci olmak için farkli uygulamalar tarafindan kullanilan hangi mevcut çalistirilabilir dosyalari oldugu için öyle. Bu moda hatalari bulmak zaman bu Windows XP kayit hatalari sinifina ait oldugu anlamina gelir ve uygun bir çözüm bulmak gerekir.

Neden windows hatalari bu sinif karsilasiyorsunuz? Davranis bu yumusak etkileyen çesitli faktörler vardir. Kayit defterinde üzerine bu dosya giris olabilir yeni bir uygulama yüklemis olabilirsiniz. Bu, bir uygulama yükselttikten özellikle geçerlidir. Eski sürümü tamamen kaldirilmaz.
Diger bir neden birden çok uygulama tarafindan paylasilan ve referans kayit sürüldügü bir dll oldugunu olabilir. Bunu ve birçok tür programlar için sorun neden bu sekilde sahip oldugu uygulama kaldirildi olabilir. Bazen internetten seyler indirdiginiz zaman yapilir kayit defteri girdileri olabilir vardir.

Orada elle Windows XP kayit hatalari bu sinif kurtulabilirsiniz hangi kullanarak çesitli yollari vardir, ancak bu bilgisayarin normal isleyisi metodoloji ile devam etmek dayanir en önemli çalistirilabilir dosyalari oldugu için son derece dikkatli olmak gerekir. Yazilimin sonra sonra Microsoft, Windows, daha sonra sirasiyla geçerli sürümünde klasörlerde mevcut olan kayit düzenleyicisinde çalisma klasörü eriserek yapabilirsiniz. Çalisma klasöründe size rundll32.exe olan yabani teget CDA dosya bulacaksiniz. Sadece bu girisi silmek gerekir.

Tüm manuel bir islem daha karmasik alir. Bu nedenle en iyi sekilde tamamen sizin için kayit temizleyecek yazilim kullanmaktir. Bu sekilde bu programi bilgisayarinizin tam çalisma önemser ve tüm Windows XP kayit hatalari temizler çünkü alinmasi gereken adimlar hakkinda endiselenmenize gerek yok.