sosyal medya için iphone uygulamalari gelistirme

Artik küresel hale geldigi için Is bugün bölgesel sinirli degildir. Is bu modu yeni pazarlama stratejisi ve planlama gerektirir. Küçük firmalar ve büyük isletmeler için pazarlama için çesitli araçlar arasinda sosyal medya etkili bir araçtir. Sosyal medya siteleri Birçok reklam, promosyon, mar, satis, kampanya, uygun araçlarla kendi sitelerinde ürün baslatilmasi vb ve çok interaktif sekilde yapmak için is kolaylastirmak.

Sosyal Medya platformdan yararlanmak için pek çok yolu vardir. Tiklama basina ödeme, reklamlar, heyecan verici uygulamalari, bagli kurulus pazarlama ve markalasma kendisi üzerinden para kazanabilirsiniz. Mikro-blog platformu gibi heyecan sizi ayni anda binlerce kullanici ile baglantili alabilirsiniz.

Wow! Büyük faydalar ama? Evet, sürekli ve bu nedenle internete bagli kalmanizi saglamak için var, size çalisma saatleri çogu için bilgisayar ya da dizüstü bilgisayarinizin ön oturmak gerekir.

Çok sikici! Hayir, bundan bir çikis yolu da yoktur. Bu iPhone icat! Apple tarafindan gelistirilen ve IndiaNIC gibi sirketler tarafindan pazarlanan, bu sürekli, kesintisiz sosyal medya pazarlama için çözüm olarak gelistirilebilir sosyal medya uygulamalari özellestirilmis bulunmaktadir.

Apple’a göre, onun isletim sistemi indir insanlarin büyük sayida bir mobil internet bagli bir cihaz olarak iPhone kullaniyorsaniz anlamina gelen kuyruklu bir milyar isareti ulasmistir. Is firma ve pazarlama ajanslari gibi büyük havuzlarindan faydalar elde edebilirsiniz. Genellikle insanlar sosyal ag sitelerine bagimlisi olan, dahasi, bu iPhone yardimiyla sosyal medya üzerinde sürekli varligini yapmak için bir sans.

Sonuç olarak, iphone sosyal medya gelistirerek islerini pazar yararlanmak sirketler için kazançli bir sans var. Bir sey daha bu patlamada yakit ekler ve Apple tarafindan gelistirilen iPhone son derece destekleyici özelligimizdir. Bu çoklu dokunmatik cihaz sanal bir klavye, dogrudan Internet baglantisi herhangi bir WiFi cihazi yardimi olmadan mümkün, ve tüm bu kendi içinde iPhone kullanici dostu bir gadget olun.