mac için AVCHD editörü, yagmurluk iMovie veya Final Cut ile düzenleme AVCHD dosyasi

mac os üzerinde AVCHD kamera video dosyalarini düzenlemek için nasil?

Arkadasim bir HD film asigi ve bir Panasonic AVCHD kamera bulunuyor. O istiyorum onu ??kamera ile çekim video ile ev film yapmak. Ama iMoive veya Final Cut kamera dosyalari tanimiyor. Bilindigi gibi, AVCHD destegi Mac ve Windows kullanicilari için tutarsiz olmustur. Biçimi biraz kamera Panasonic, Sony veya Canon olmasina bagli olarak degisir. Mac kullanicilari için, yazilim accept hangi iMovie, Final Cut Express, ya da çalisan olarak gerçeklesmesi Final Cut Pro sürümleri göre degisir.

Mac AVCHD dosyasi (.mts/.m2ts) nasil düzenlenir? Yani Mac iMovie / FCP / FCE uyumlu formatlari AVCHD dosya dönüstürme, size herhangi bir sorun olmadan iMovie veya Final Cut kamera çekim ithalat ve Full HD video düzenleyebilirsiniz. Mac için Doremisoft AVCHD Converter güçlü bir video dönüstürücü yani sira HD film düzenleme software.It kolayca gibi iMovie gibi tüm Mac yazilimlari, içine atis HD videolari koymak yapar, FCP / FCE, iDVD, vb Ayrica, güçlü düzenleme supplys Tüm film sevenler, aile tarihçiler ve YouTube meraklilari için çalisir. Bu Mac için AVCHD Editör kolay kullanimli ile, yüksek teknoloji düzenleme ekipman olmadan kolayca profesyonel görünümlü video klipleri üretebilir.

Mac yazilimi FCP / FCE / iMovie düzenleme AVCHD video için Mac AVCHD editörü
Mac OS DIY HD filmi zevk adim adim:

Adim 1: Mac için yükleyin AVCHD Editör ve istediginiz dosyalari yükleyin.
AVC-HD (SD Tamam) Ekle Video. Bu yazilim ALOS standart tanimli video girisi destekler.

Adim 2: dosya için Ihracat video formati.
IMovie 09 iMovie HD için ‘DV’ seçin, ‘MPEG-2’ iMovie08 için, ‘MPEG-4’. Bu büyük editörü ile videolar için özel çözünürlük, kare hizi, bit hizi ayarlayabilirsiniz.

Adim 3: Bu videoyu yazilimi kullanarak Edit AVCHD video dosyasi.
Bizim kullanici dostu sürükle ve birak arayüzü kolay video veya dijital fotograf makinesi, telefon ya da kendi yüksek kaliteli HD filmleri olusturmak için bilgisayardan fotograf ve video kapmak için yapar.

* Gri, Eski film, Emboss, vb dahil olmak üzere, AVCHD video için özel efekt ekle

* AVCHD dijital kayit cihazlari gelen güzel fotograflar çekin.

Parlaklik, kontrast, renk doygunlugu, vb * Degisim video özelliklerini

step4: mac formatlarini AVCHD dönüstürmek.
Tüm ayarlarinizi üretmek için Baslat dügmesini tiklatin.