yerel is ve Groupon klonu modeli

Son yirmi kadar yil için, Internet yerel perakendeciler önemi azalan ve öne online alisveris sunan ulusal, indirim perakendecilerin rolleri getirme etkisi olmustur. Bir Groupon klonu sitesi bu egilim aykiri, ayni zamanda övgü. En ticari siteler bir yerel perakendeci veya baska bir yerine egiliminde iken, bir grup satin alma komut dosyasi bir web sitesi, yerel is dünyasi yardim edebilecegi bir yoludur.

Groupon klonu modeli size dogru yaparsaniz yerel isletmeler, daha etkili bir online müsterileri ulasmak için, ve bunu yaparken düzenli bir kar elde etmek için bir yol saglamamiza olanak tanir. Modeli aslinda, evden çikmak için insanlar yüz yüze karsilamak ve ve isletme sahibi hem de yarar is firsatlari kurmak için tesvik eder. Eger çogunlukla yol kenarina gitti satis becerilerini kullanmak için yerel bir site ile, bu mümkün. Sen, çikmak yerine, selamliyorum, karistirmak ve bölgenizdeki isletmeler ile aga olsun. Ayrica onlara hiçbir Internet varliklari sahip isletmelere açiklamak için kolay bir grup satin alma komut dosyasi sitesi, reklam satis olacak.

Daha fazla yerel çalisma ilgileniyorsaniz, bir Groupon klonu sitesi düsünün. Hatta sehir ya da diger kriterler mahalle, alani ile siteniz için mahkemeye isletmelerin alaninda daraltabilirsiniz. Küçük bir kasabada yasayan olursaniz, aslinda bir avantaji var. Birçok isletme sitenize büyümeye gibi olmayacak olsa da, çok özel bir hedef demografik olacaktir. Internet baskin pazar oldu önce gün içinde pazarlama becerileri honlanmis, bir Groupon klonu sitesi tekrar bu becerileri kullanmak için bir sans sunuyor bulabilirsiniz.