ücretsiz bir simge editörü ile kendi simgeleri yapmak

Araç çubugu simgeleri gerektirir yazilim gelistirme? Bir Web sitesi gelistirmek için küçük simgeler ihtiyaciniz var? Ya da daha iyi bir sey ile standart Windows simgeleri degistirmek istiyor? Bunu her seyi yapabilirsiniz. Iyi haber pek çok farkli seçenek olmasi. Kötü haber çogu için ödemek zorunda kalacak olmasidir.

Eger ellerinizi zaman ve para ile bir sirket iseniz, profesyonel bir tasarim stüdyosu çok kendi, özgü simgeler siparis edebilirsiniz. Bu sekilde, benzersiz simgeleri baska hiç birine sahiptir aliyorsaniz. Ancak, hizmet için bir çok ödeme muhtemeldir.

Hazir simgeleri alma ucuz ve kolaydir. Sen mevcut olan birçok sirket ve bu mükemmel Araç Çubugu Simgeleri yani sira digerleri gibi simgelerin koleksiyonlari arasinda seçebilirsiniz. Dezavantaji? Fakat yine de o kadar degil ödeme, ve diger bazi müsteriler de olabilecegini simgeler aliyoruz.

Bu birçok grafik editörlerinden biri ile çok kendi simgeleri olusturmak mümkündür. Bir kurus maliyeti yok Bir Aha-Soft tarafindan Sib Icon Editor. Sib Icon Editor kolay, hizli, çok az yer kaplar, ve tamamen, tamamen ücretsizdir. Sib Icon Editor ile, tasarim çizmek, düzenleyebilir ve kolayca ve ögrenmek zorunda kalmadan simgeleri degistirebilirsiniz. Onun pahali ve daha karmasik rakiplerinin aksine, Sib Icon Editor gibi araç çubugu simgeleri, masaüstü simgeleri, Windows ve uygulama simgeleri gibi küçük boyutlu simgeler düzenleme hedefleniyor.

Eger sifirdan kendi simgeleri tasarlayabilirsiniz emin degilseniz, yine de hazir setleri bir siparis ve kümesinden simgeleri degistirerek özgü simgeler alabilirsiniz. Sen,, çevirmek, kirpma veya vardiya simgeleri döndürmek piksel eklemek veya silmek, renkleri degistirmek, parlaklik, kontrast ve doygunlugunu ayarlamak, gölgeler ve seffaflik, kopyalama ve yapistirma simgeler ekleyin ve sifirdan baslayarak olmadan benzersiz görünüyor eklemek için hemen hemen her seyi yapabilirsiniz .

Sib Icon Editor, küçük ögrenmek ve kullanimi kolay, tamamen ücretsiz ve dogal olarak yararlidir. Ücretsiz-icon-editor.com adresinin kopyasini indirin!