rapishare baglantilari kullanmak için yöntemler hakkinda daha fazla bilgi

Eger dosya paylasimi ne için uyari iseniz, her zaman istedim o keyfi dosyayi almak için Rapidshare baglantilari kullanarak bu firsati degerlendirmek isteyebilirsiniz. Rapidshare Örnegin melodi arti keyfi dosyalari gibi yazilim programlari için internet üzerinden sunulan dosya, neredeyse her tür erismek için bir sans saglayacak tüm bu tek bir tiklama web hosting web siteleri arasinda yer aliyor.

Bu web tabanli servis kullanimi yani sira Megaupload ve Mediafire gibi mevcut ek dosya barindirma hizmeti yapmak için zor degildir. Andan itibaren verilen özel URL erisim için bir sans, yapmaniz gereken tüm kopyalayip tarayicinizin arama alanina yapistirin aksi linke tiklayin ve size indirmek istediginiz dosya erismek için bir sans elde edeceksiniz .

Download sayfasina sayesinde, size yükleme islemi ile baslamak edebiliyoruz bu nedenle üzerinde iterek baslayabilir orada bir Ücretsiz dügme görebilirsiniz. Eger bu noktadan durdurma islemleri her türlü basariyla bu url yönelik dosya elde etmek için izin vermez gibi, indirme bittiginde kadar asmak bu önemlidir.

Su anda, size indirmek için zaman ve birkaç diger seyler hakkinda daha fazla bilgi saglamak için çekim çesitli sayfalarina karsilasmaya yönetmek olabilir. Indir sonucuna varilmistir varsa, kodu ile birlikte bir dosya atama iade edilecektir bu nedenle kisisel dizüstü bilgisayar kullanarak indirdiginiz dosyayi alabilirsiniz.

Oradan teklif edildi kodunu girin ve dosyaya erisim için url kontrol istenir. Etkili istedigin dosyayi karsidan ise tarayici veya isteyebilir degil, ama baska bir kutu size dosyayi tutmak için bir hedef klasörü bulmak gerekir bu nedenle dosyayi saklamak isteyen ekran çikacaktir.

Tüm bu Rapidshare linkleri dosya indirme tüm prosedürü var. Daha önce bu zor bir is degil söz ettik ne gibi, sadece basit talimatlari sopa gerekir. Ayrica size erisim almak istiyorum bu adresler bulmaya daha kolay bir yöntem saglamak için siber baglanti web hosting siteleri bakmak isteyebilirsiniz ancak Rapidshare dosyalara kolay erisim için.