hatalari kurtulmak ve kayit defteri temizleme yavas bir bilgisayar hizlandirmak

Kayit aslinda yavaslatmak veya bozuk basladiginda, bilgisayar aslinda bilgi unutmak ve kaybetmeye baslar. Bu bilgisayar ve ayni zamanda bilgisayarinizin normalden daha yavas hareket ediyor nedeni üzerinde hata iletileri nedeni olabilir. Hatalari bu tür derhal kaldirilmasi gerekir.

Bir sonraki adim, kayit defteri temizleme yordami çalistirmaktir. Yine, tüm programlari bu sirasinda ve ayni zamanda bilgisayar üzerinde herhangi bir bakim kapali gerekir. Bu çalistirirken, bilgisayar kayit temiz olacak ve yeniden düzenledi. Tüm hatalar bunlari kaldirmak düsündüren açilir. Temizlik tamamlanana kadar hatalar her kurtulmak yok. Tamamlandiginda, bilgisayarinizin hatalari kendisini kaldirmak izin seçenegini seçmeniz gerekir. Bu yanlislikla kaldiriliyor kadar ucundan çalistirmak için bilgisayar için gerekli olan önemli verilerin herhangi bir durur. Tüm hatalar kaldirildiktan sonra, pc yeniden baslatin.

Bilgisayar yeniden ne zaman, sizin süreçleri daha hizli hemen önce daha hareket edilmelidir. Hata iletileri gerekir artik açilir. Durumunda mesajlari yine açilir olur, bilgisayar virüsleri için kontrol edilmelidir. Virüs koruma yazilimi satin almak ya da belki de daha önce PC ile birlikte gelen bir çalistirin. Bu program süresi ve geri zorunda olabilir. Bu sorun bulunabilir zaman, bilgisayarinizi tarar ve herhangi bir casus ware veya görünebilir hatta reklam yazilimi kaldirin. Bu artik, daha hizli ve yöntem daha iyi serbestçe hareket için bilgisayar için imkan vermelidir.

Kayit sabit hale gelmistir ve bu normal olarak bilgisayarinizi kullanmanizi saglar. Her sey artarak düzenli olarak bilgisayarinizi temizlemek için tesvik, bugün düzgün hareket edilmelidir. Öneriler bilgisayar kullanilabilir ne siklikta göre, bir ay her 2 haftada bir olacaktir. Bu mümkün olan en iyi durumda içinde bilgisayarinizi korumak için yardimci olacaktir.