DSL modem hakkinda en çok bilgi

Kullanicilarin adsl hizmeti kullanmalisiniz ki dsl modem dsl telefon hatti tek bir bilgisayar ve yönlendirici baglantisi için bir araç olarak kullanilan bir gerçektir. DSL modem kullanicilari diger modemler farkli bir alici-verici oldugunu bilmelidir. DSL modemi de DSL vericisinden ya da piyasada ATU-R olarak bilinir.

Bu makinelerin bazi gruplar ile adsl sevice paylasir gibi Bazen dsl modem baglantisi yardimci olur. Hatta dsl modem diger bloklar Asenkron Aktarim Modu Segmentasyon ve Tekrar yerine ise çerçeveleme yapmak için fonksiyonel blok tasir. Kullanicilar zaten idari islemleri yapmak için atanan gibi köprü ip adresi gerektirmeyen olarak çalistigini DSL modem bilmeli.

Birden fazla fis teknoloji islevleri ilerlemesi tek bir yonga içine uyumlu olabilir ile. Kullanicilar yüksek düzeyde entegrasyonu görürseniz o zaman birçok bilgisayar donanimlarinin için avantaj verilen bu dsl yardimci oldugunu göreceksiniz. Bir DSL modem asagidaki seyler gibi trafo ve kondansatör, veri baglantisi ve güç devresi, DSL dijital veri pompa, dsl analog çip ve hat sürücüsü, mikro denetleyici, filtre vb ne olur için güç kaynagi olarak düzgün çalismasi için ihtiyaç duydugu bilgiye sahip olmalidir kendi senkronizasyonu ile birlikte devre kartinda? Ileri teknoloji yardimi ile degistirilebilir. Bu yüzden tüketicilerin endise etmemesi gerektigini ve çok fazla var her sorun için bir çözüm oldugu gibi köri.

Su anda microsoft windows ve diger isletim sistemleri dis dsl modemler algilayamadi. Ve ayrica özellik sayfasini veya yapilandirma yardimci olabilir baska iç yöntem yok. Onlar bir ortamdan baska bir ortamdan veri aktarimi çalisir her bilgisayar aglarinin fiziksel katmana ait olarak Infact DSL modemler pek yapilandirma gereklidir.

Dsl modemler microsoft windows ve diger sistemler bir ses bandi modemler oldugu gibi görebilirsiniz arabirimleri destekler durumunda. Gelecekte elde edilecek faydayi dsl modemler görme islemci hizini artirmak için daha fazla kullanim olacaktir. DSL modem araliklari gibi birçok megabit saniyede kilobit yüzlerce gibi veri hizi.