bir pdf rakip ortaya dönüstürmek için tiklayin, AI xps_

Tasinabilir Belge Biçimi ya da PDF, hepimizin bildigi ve sevgi dijital belge biçimidir ve belge dönüstürme yazilimi, pdf içine dönüstürmek doc dosya gibi diger biçimlerinden belgesine dönüstürmek için gerçekten kolaylastirir. Ancak, son zamanlarda, dijital belgenin tahta yeni bir talip ortaya çikmistir, ve üst köpek pozisyon için PDF karsi çikabilir: Microsoft, AOS XPS biçimi.

XPS XML Kagit Özelligi anlamina gelir, ve PDF dogrudan rakip olarak tasarlanmistir. Diger bir deyisle, Microsoft, dijital belge biçimi dünyanin AOS hakimiyeti Adobe nisan ve ates aliyor. Word gibi Microsoft programlari simdi Äòsaving, kullanicilarin seçenegi sunar, AO ve diger seçenekleri ile birlikte XPS. Ayrica, Microsoft, AOS popüler Internet Explorer kullanicilari üzerlerine çift tikladiginizda XPS dosyalarini okumak için yetenegine sahiptir. Microsoft hem de tek basina bir görüntüleyici yayimladi.

Yani XPS yakin zamanda PDF devralacak muhtemeldir? Should biz pdf word dönüstürme bize hangi XPS belgesine dönüstürmek için ya da clicktoconvert.com tarafindan uygun yazilim yardimi almak saglayacak tüm satin yazilim? Süphecilik Pardon, ama hayir. PDF zaten kullanicilar ondan istediginiz her seyi yapar. Bu, gösterisli bir araç degil AOS, bu, umarim gibi basit ve göze batmayacak mümkün, yapilan is alir AOS bir. Bu, ortalama bir kullanici hakkinda hakkinda, çok daha az sikayet düsünüyor bir sey degildir AOS. Bu yüzden, üstün bir sekilde, çünkü insanlar PDF XPS geçmek için gidiyoruz çok olasi AOS. Deneyim (örnegin VHS vs Beta) biraz üstün bir alternatif olsa bile insanlar, neyin ise yaradigini sopa ile mükemmel mutlu oldugunu bize gösteriyor.

Öte yandan, Microsoft zaten onlar, AOT fark bile kazandi sekillerde insanlara XPS itmek için bu yeni sürümleri kullanabilirsiniz Windows, Word, ve Internet Explorer gibi onun yazilimindan çok varsayilan pazar gücü vardir. Bu bir seçenektir, ama bu tür bir sey yapiyor yasadisi rekabet karsiti davranis teskil edebilir çünkü, dikkatli olmak gerekir.

Hepimizin simdilik PDF kullanarak gitmek için güvenli gibi mevcut kanitlara göre, kesinlikle görünüyor! Bu, yakinda PDF her zaman üzerinde muscling XPS görmek zor AOS.