zaman bir windows kayit tarama size gereken

Windows kayit defteri tarama yapmak isteyebilirsiniz nedenleri vardir. Bilgisayarinizin ilk satin zaman oldugu kadar hizli çalismiyor, ya da bir dosya yüklemeye çalisirken bu tür rastgele ölüm mavi ekranlar, çökmesini ve dondurma ve DLL hatalari gibi sorunlar tarafindan rahatsiz olmaya baslamis olabilir ki olabilir . Bunlar bozuk bir Windows kayit olan tüm göstergeler, ve bir Windows Kayit Defteri tarama hemen yapilmalidir.

Peki, neden Windows kayit bozuk hale gelir? Bunu anlamak için, Windows kayit aslinda ne bir anlayis olmasi gerekir. Kayit defteri isletim sistemi, sistem politikalari, dosya dernekler ve yüklü ve kaldirildi programlari izler için seçenekleri ve ayarlari yöneten karmasik bir veritabani. Zamanla, hatalari programlarinin eksik ve basarisiz yüklemeleri nedeniyle kayit defterinde görünebilir. Bu hatalar ve tutarsizliklar biz ilk paragrafta belirtilen sorunlarin tür neden olur. Peki, bilgisayariniza geri normale böylece Windows kayit defterini temizleme hakkinda gidebilirsiniz?

Bu konuda gidebilirsiniz üç yolu vardir. En ciddi seçenegi bu, Windows kayit defteri sifirlamak gibi yeniden isletim sistemi olacaktir. Ancak bu birkaç saat sürebilir ve daha da uzun süre daha önce olan bir yol için programlar ve ayarlari yeniden yüklemek için. Baska bir seçenek elle kayit düzeltmek olacaktir, ancak en teknik fikirli kullanicilar bile bu zorlu umudu bulur. Bence, eylem en iyi ders sistem sorunlari neden oldugunu tam olarak anlamak için tam bir Windows Kayit Defteri tarama yapmak olacaktir. Tarama tamamlandiktan sonra, kayit defteri onarim programi buldugu sorunlari çözmek baslayabilirsiniz.

Sizin için Windows kayit defteri tarama gerçeklestirebilirsiniz orada programlar onlarca kelimenin tam anlamiyla vardir. Daha iyi bilinen ve en güçlü programlardan bazilari RegCure ve Kolay Kayit Defteri içerir. Bu programlarin ikisi de çok derin ve bilgisayar kayit ayrintili taramalari gerçeklestirmek için edebiliyoruz. Tarama islemi tamamlandiktan sonra en azindan kayit sorunlari ölçüde bilecek ve bu sorunlari tamir için eylem en iyi ders karar verebilir.