yavas xp baslangiç ??- sizin cpu yavas xp baslangiç ??var mi

Komik bir sey bizim bilgisayar kullanimi uzun olur. Biz öncelikle bizim islemci satin aldiginizda bir çirpida baslar. Zaman geçtikçe Ancak, aniden güç için bilgisayar için daha uzun ve daha uzun sürer. Yavas XP baslangiç ??nadir degildir. Ve sorun biraz karmasik olmasina ragmen, oldukça kolay bir çözüm yoktur.

Windows XP yavas baslatma Windows kayit defterindeki tikaniklik neden olur. Kayit defteri baslangiç ??programlari ve dosyalari tüm komutlari içerir. Bu kalabalik ve gereksiz bilgi dolu oldugunda, kayit dramatik windows baslangiç ??yavaslatabilir.

Bir trafik sikisikligi gibi düsünün. Her yol çalisirken çok fazla araba var o zaman trafik yavaslar. Kayit defterinden gridlock uzaklastirilmalidir ve bu önemli ölçüde bilgisayar performansini hizlandirir.

Peki bu tam olarak nasil yapilir? Ilk sey kayit sizden mümkün oldugunca çok sayida baslangiç ??programlari gibi ortadan kaldirmaktir. Bu yazilimi çalistirmak için kayit defteri girdisi kalir programi kaldirmak bile sorun var! Kayit çok kalabalik alir ve bakim ihtiyaci nedeni budur. Silme veya programlari kaldirma kayit defterinden bunlari kaldirmaz.

Yani kayit defterine erisim ve tüm gereksiz dosyalari ve programlari kaldirmak gerekir yavas XP baslatma düzeltmek için. Sadece orada silah olarak gitmeden önce yanan bana dikkatli bir kelime teklif saglar. Sana ne yaptiginizi biliyorum umuyoruz. Eger yoksa, kayit defteri ile karistirmasini bazi ciddi hasara neden olabilir çünkü. Windows kayit defteri yanlis dosyalari kaldirilir eger bozabilir çok hassas bir dizin.

Ben Windows kayit defteri onarim yazilim kullanmanizi öneririz nedeni budur. Kullandigim program, baslangiç ??programlari tüm liste ne olduklarini söylemek ve bir tiklama ile bunlari kaldirmak için seçenegi sunar. Bu her zamankinden daha hizli baslatma için bilgisayarinizi alacak. Yazilim ayni zamanda gereksiz dosyalari kaldirmak ve ayni zamanda yavas baslangiç ??katkida bozuk kayit sorunlari çözecektir.

Yavas XP baslangiç ??Ters! Asagida ücretsiz olarak bilgisayarinizi tarar ve ne tüm sorun neden oluyor. Çözüm sadece birkaç tiklama uzakliktadir.