Xbox 360 onarim kilavuzu

Ev video oyun basindan bu yana, donanim sorunlari her zaman var olmustur. Kim dogru oyun yüklemek yapmak için kendi Nintendo Entertainment System kartus esen hatirlamiyor? Bu tür sorunlarin yillar boyunca uzak soluk olmasina ragmen, ölüm rezil Xbox 360 kirmizi halka Modern konsollari en yaygin ve yikici donanim sorunlarindan biri haline gelmistir.

neden olur?

Birkaç küçük tasarim hatalari nedeniyle, Xbox 360 asiri isinma karsi son derece duyarlidir ve kirilgan hale gelir ve zarar verebilir birkaç kaynakli bileseni vardir. Ölüm kirmizi halka bir sey Xbox 360 içinde düzgün çalismadigini gösterir. Bazi konsollari aslinda kirmizi isik görünmeyebilir ama grafik hatalari ve donma muzdarip olabilir.

önleyici adimlar

Xbox 360 onarimlar nakliye ücretleri dahil olmak üzere 200 $ kadar mal olabilir, ancak ölüm Xbox 360 kirmizi halka getting Xbox 360 tutmak için birkaç basit adimlar atabilirsiniz. Her zaman Xbox oyun bir saat sonra yarim saat “soguma” zaman verin. Çogu oyunda size ilerleme kaydetmek izin beri bu büyük bir rahatsizlik olmamalidir. Fan düzgün alimi temiz hava sogumasini nerede yan Xbox 360 koyun. Bir tikali fan felaket için bir reçetedir. Kullanmadiginiz zaman Xbox 360 prizden de ömrünü uzatmak yardimci olur.

Xbox 360 onarim kilavuzu – 3redlightfix

Bu sorunlari onarmak ilgili yardim için, 3redlightfix Xbox 360 Onarim Kilavuzu sunuyor. Bu nasil Xbox 360 geri ve yayinlanmasini saglamak için size gösterecektir. Birçok kullanici çevrimiçi geri almak mümkün ve yarim saat içinde en sevdikleri oyunlari oynamak! Hatta bazilari arizali Xbox 360’lar satin alma ve çalisma almak ve daha sonra kar için satmak için 3 kirmizi isik düzeltme kullanarak para yaptik.

Xbox Tamir Tahmin edebileceginiz daha basittir. Hiçbir alet karmasik ya da teknik know-how ihtiyaç vardir. Xbox 360 Onarim Kilavuzu ile – Temel Xbox 360 onarimlar için bir giris video formatinda sunulur ve hiçbir zaman favori oyunlari geri almak için izin verecektir!