verilerinizi yönetmek için Windows kayit defteri onarim yazilim özgürlügü

Windows kayit defteri isletim sistemi donanim ve PC ikamet eden tüm diger yazilimlar ile ilgili tüm bilgileri depolayan bir bilgi tank. Herhangi bir program çalisirken talimatlar olarak kullanilmak üzere bilgi, insan vücudunda kalp benzer pompa çalisma. Zamanin geçisi ile, bu karmasik ve bir düzeltme ihtiyaci alir. Hirsli arizali ve PC çöker eyleme alir Windows kayit defteri onarim yazilim sayesinde.

Bu Windows kayit defteri onarim yazilim bilgileri tarar ve gerekli degisiklikleri, analiz ayrintili ve gereksiz bilgi kaldirarak yapar. Stabilitesi ve sistem performansini artirmak için gerçeklestirilmektedir çesitli islevleri vardir:
Temizleme Windows kayit defteri ve sabitleme hata (eger varsa).
Çöker, yeniden dogmus ve kilit-up önleyin.
Bilgisayarinizi istikrar ve gerçeklestirmek için yetenegi artirin

Peki, iyi bir haber windows kayit defteri onarim yazilim, artik pencere kayit onarim UpdateStar olmustur mutlak hiçbir ücret için kullanilabilir olmasidir. Birçok web sitesi ve sirketler Windows kayit defteri onarimi ücretsiz indirme saglanmaktadir. Ancak, kayit onarim yazilim her yerinde ayirt edilebilir.

Peki, sik önerilen kayit onarim yazilimlari gibi dizilmis olabilir:
Ayarlama Yardimci Programi: bu kayit defragging yararlari ile piyasada en komple bir yazilim olarak kabul edilir.
Registry Mechanic: sorunlarinin en yaygin basit bir yardimci programdir denetleyicisi sabitleme çalismalarini daha odakli olmak istiyor.
XP Repair Pro: bu isleyisi pürüzsüz, hizli ve etkili bir sessiz gelismis bir kayit defteri yazilimidir. Kendi yararina büyük grafik kullanici arayüzü tasarimi saglama yetenegi yatiyor.

Kullanici rahatsiz hisseder Ancak, tüm bu yazilim ile ortak bir yarar silinen bilgilerin yeniden yerde yatiyor. Bu nedenle, bu yazilim kullanici ile ücretsiz veri yigilmayi yönetmek için özgürlügün tadini çikarabilirsiniz.