saat teknoloji saglayicisi ile ortak ve farki hissedin

Çalisma ile asiri yüklenmis IK departmani mi? Onlar çünkü onlar ile saglanan çoklu görevin stresli vardir? Cevabiniz bunlardan herhangi biri için pozitif ise çok daha sonra IK yöneticileri yardim için büyük bir ihtiyaç vardir. HR teknolojisi ile IK süreci gençlestirmek ve farki kendiniz hissediyorum.

IK yazilim sirketleri onlarla veri pek çok sahibi olmak için kilik degistirmis bir lütuf oldugunu kanitlamaktadir. Yazilim sekilde sayisinda yararli oldugunu göstermektedir. Bunlardan bazilari sunlardir:

Zamanla önde:
Kesinlikle yöneticileri geri kosucular olmasi ve rakiplerinizin basarili görmek istemem. Teknoloji IK departmani zaman içinde aliyor hangi ile hizi göz önüne alindiginda ise olan yöneticilerin en önemli görevi yazilim tarafindan yapilacaktir zaman uzak degildir. O nedenle zaman kalmak ve çok IK yazilim yürüttügünü geride rakiplerine birakmak için ideal bir anlasma.

Müsterilerinizin sizinle kalmak yapmak:
Bir istemci yaklastiginda o sizinle uzun vadeli bir ortaklik için arama oldugunu. Müsteri o daha uzun bir süre sizinle kalir ve daha uzun istemcisi ile kalir daha diger müsterilerin gözünde firmanizin itibarini olacagini böylece istedigini alir emin olun.

Zaman ve yeniden seçmek için müsteri için bir sebep verin:
Bu dünya pazarinda devam güçlü bir rekabet oldugunu biliyorum ve IK çözümleri sunan sirketlerin vardir. O zaman neden istemci seçtiginiz yerine sizin rakip daha? Gerekir Eger rakiplerinden farkli kilan sagladigi ekstra kenar nedir?
Bu sorunun cevabi IK teknolojidir. Sizin sonucu müsteri senin disinda baska hiçbir sirket görebilirsiniz sekilde olmalidir.
Yani IK teknoloji saglayicisi için bot ve tercih kadar krank.