powerpoint kurulum kilavuzu

PowerPoint dinamik ve profesyonel sunumlar olusturmak için güç verir Microsoft Office Suite dahil bir çok güçlü bir yazilimdir. Hiçbir zaman hizli ve özel sunumlar olusturabilirsiniz. Anlamak PowerPoint çok kolay ve çok az teknik bilgiye sahip bir kisi bile ana ve bir çok az zaman Microsoft PowerPoint kullanarak sunumlar olusturabilirsiniz.

Bize PowerPoint yüklemek için adim adim prosedürü ögrenelim:

Adim 1: Microsoft Office yaziliminin yasal CD veya Microsoft resmi sitesinden indirmek için oldugundan emin olun. Indirmek için bir sonraki adimlarla devam edin.

Adim 2: microsoft office web sitesine Oturum Açma. Sayfanin en üst menü çubugunda “Ürünler” tiklayarak ürün sayfasina gidin.

Adim 3: üstündeki iki menü çubuklari ile bir sayfaya götürecek PowerPoint simgesi baglantisini seçin. “PowerPoint 2007 deneyin” tiklayin.

Adim 4: sayfanin sag tarafinda bulunan “Download Now” tiklamaniz gerekiyor nerede sonraki sayfaya alinacaktir.

Adim 5: Bu sizin harekete geçirmek anahtar almak için veri formu doldurmak isteyecektir baska bir sayfaya götürecektir.

Adim 6: veri formu doldurun ve “Evet” yüklemeye devam etmek için ardindan “Devam” butonuna tiklayiniz.

Adim 7: bu kodu tekrar alinamaz çünkü sonra ürün etkinlestirme anahtari magaza alirsiniz. “Download Now” butonuna tiklayarak kurulumu baslatin.

Adim 8: iletisim kutusu uygulama kaydetmek için “Kaydet” tiklayin göründügünde. InstallShield Sihirbazi kullanici bilgilerinizi girin.

Adim 9: “Devam” ve sonra “Son Kullanici Anlasmasi Lisans” ile kabul etmek simge “Kabul Ediyorum” üzerine tiklatin. Indirme islemi Internet baglanti hizi bagli olarak birkaç dakika sürebilir.

Adim 10: Yükleme islemi tamamlandiktan sonra, bir gösterge ekranini PowerPoint programi açilacaktir. Dikkatli bir sekilde dogru ürün etkinlestirme anahtarini girin. Yazilimi etkinlestirmek için “Tamam” a tiklayin. PowerPoint kullanarak ve sunumlar yapmaya baslamak için yeniden Tamam ‘i tiklatin.