pc için en iyi sürücü güncelleme yazilimi

Windows sürücüleri kolay bir sekilde güncelleyebilirsiniz zaman bir sürücü güncellemesi için arama internet üzerinde zaman kaybetmeyin. PC aygit sürücüleri sürücü güncelleme yazilimi kullanilarak güncellenebilir. En iyi sürücü güncelleme yazilimi sorunsuz, sisteminizde en son sürücüleri yüklemenize olanak saglar.

Bu mesru yazilimi kullanarak Windows sürücülerini güncellestirmek için çok önemli. Çok fazla üçüncü taraf aygit sürücüsü programlari glitches kadar güncel sürücüleri ve neden bilgisayar yüklemeyin. En iyi sürücü yazilimi seçerken aklinizda bir seyler tutmak zorunda.

Yazilim yeterince büyük aygit sürücüleri bir veritabani içerdiginden emin olun. Daha büyük bir bilgisayar aygit sürücüsü veritabani yüksek, size gereken PC aygit sürücüleri alma var sans. En iyi sürücü güncelleme yazilimi programlari veritabanlarinda en az 1 milyon bilgisayar aygit sürücüleri var. Bu daha küçük bir veritabani var programlar için yetinmeyin.

Bu sürücülerin genis bir envanter var Sürücü yazilimi için yeterli degildir. Etkili hasarli veya out-of-güncel sürücüleri tespit etmek için sürücü yazilimi için bir yol olmali. Iyi bir sürücü güncelleme programi zaman ve sorun tasarrufu, bilgisayarinizdaki tüm aygitlari zahmetsizce tarama ve sürücüleri ihtiyaciniz olanlari seçmek mümkün olacak.

Ayrica kullandiginiz yazilim sistemi ile uyumlu oldugundan emin olun. Aksi takdirde sürücüleri yüklerken düzgün çalismasi için bilgisayariniza bagli aygitlarin izin verebilirsiniz. Bunu yaparken degil bilgisayarinizi tamamen kararsiz veya kilitlenme olmasi neden olabilir.

Hatta bazen en iyi sürücü güncelleme yazilimi zaman ününü yüzde 100 kadar yasamak için basarisiz gibi görünüyor. Teknik destek birçok kisi için önemli olmasinin nedeni budur. Teknik destek onlar windows sürücüleri güncellemek için çalistiginizda insanlar mevcut yardim olmasina izin verir.

Atanium ile PC Driver Updater 2011, yukarida belirtilen tüm özelliklere sahiptir. Bu sürücü yazilimi söz konusu oldugunda PC Sürücü Updater 2011 en iyisidir. Bir web tabanli global sürücü veritabani üzerinden güncellestirilmis sürücüler için kontrol eder ve orijinal üreticiden otantik sürücüleri yükler. Ayrica ortaya çikabilecek herhangi bir sorun durumunda mevcut sürücülerin bir yedek olusturur. PC Sürücü Updater 2.011 Windows XP, Vista ve Windows 7’nin 32-bit ve 64-bit sürümleri destekler.