palm os 2.0 act_ yazilim

Bir Palm OS veya diger elle tutulan cihazlardan iletisim ve müsteri bilgi erisim artik yeni ACT ile mümkün hale gelmistir! Palm OS 2.0 ve elle tutulan cihazlar için. Onun özellikli hareketlilik, ACT ile birlestiginde! Palm OS 2.0 için önceki müsteri islemleri ve servis geçmisi erismek ve görüntülemek için planlanan randevular ve güç için müsteri kayitlari erisim gibi baglantili takvim, randevu ve görev listeleri gibi birden fazla görevi ile çok yönlülük sunuyor.

ACT sayesinde! Palm OS 2.0 için, kullanicilar güncellenen alanlari, notlar, geçmisleri, satis umutlari, ajanda bilgileri ve faaliyetlerinin yani sira göndermek ACT güncel bilgileri erisebilir! bilgi dagitimi için sunucu. Eski ve yeni ACT! kullanicilar artik ACT kolaylik ve güç yasayabilirsiniz! ACT ile hareketlilik! Palm OS 2.0 için.

ACT ile! Palm OS 2.0 için, tasinabilir bir aygittan dogru ve gerçek zamanli iletisim yönetimi bilgi karsilasabilirsiniz. Veri senkronizasyonu yapan ACT ve bilgi güncellemeleri ile dogru bilgi sahibi olmak için kolay yapilir! sunucu.

Bu profilleri, takim ve bireysel bilgileri gibi kurumsal bilgiler de ACT ile bir cihaz üzerinden erisilebilir olabilir! Palm OS 2.0. ACT! Palm OS için de daha iyi bir mobil satis yönetimi görevleri için yardimci bir araçtir sahiptir. ACT Degistirin! Palm OS kisisellestirilmis, kullanici dostu arayüzü olmasi için. Öncelik, izlemek ve is için önemli olan kayit faaliyetleri.

ACT! Palm OS Palm OS 3,5-5,4 cihaz, temas, HotSync Manager 3.5 ve 4.1.0 ve Palm Desktop 4.1 basina islem gücü, bellek 8 MB,% bir bos hafiza)) K arti 1 K için 33 MHZ en az gerektirir

Yazilim uyumlulugu açisindan, ACT! PALM OS için ACT ile uygulanabilir oldugunu! 2006 ve ACT! 2.007. ACT! Palm OS için saklanan ögeler öncelik için düzeni kodlama özellestirilebilir bir rengi vardir. Kullanicilar, görüntülemek, degistirmek ve cihaz firsatlari ekleme yetenegi var. Kullanicilar daha iyi eylem planlamasi için firsat birlestirilmis bir listesini erisebilirsiniz.

ACT! Palm OS için de ACT ile uyumlu! Workgroups 2006 ve 2007 için prim. ACT! Palm OS 2.0 için tek basina bir programdir ve ACT için bir yükseltme olarak hizmet etmez! Palm OS 2006.