hd destekli youtube videolari olusturmak

Hiç YouTube üzerine kisisel bir video yükledi mi? Eger yoksa, ben aslinda gerçekten çok kolay ve çok eglenceli oldugunu söylemek için buradayim!

2009 Kasim ayi ortasinda, sadece tatil için en uygun zaman, YouTube kendi sitesinde yüksek tanimli (HD) video formati tanitmak oldugunu açikladi. Onlar simdi çok yüksek kaliteli formatinda yüklemek ve kisisel video izlemek anlamina geliyordu çünkü bu, birçok kullanici için heyecan verici bir haber oldu. Dogru – Yeni HD destegi YouTube videolari oldukça sasirtici görünüyor!

Bu zevk seni seviyorum insanlarin ve yerlerin video çekmek için bugün çok kolaydir; yolda yil bunlari izlemek mümkün olacak ve hayatinizin en heyecan verici kez yeniden yasayin! Bir olay veya bir partiye gitmek, ve çocuklar, arkadaslar ve aile hizli bir video çekmek için kamera çikmak. Ama eve döndügünüzde ne bu kayitlari olur – bir sonraki onlarla ne yapmaliyim?

Eger kamera veya bilgisayariniza birakabilirsiniz, ama kimse onlari bu sekilde görmek için alirsiniz. Harika bir alternatif da video, fotograf ve bazi müzik bir montaj tarzi ev film yaparak anilarinizi paylasmaktir. Dogrudan YouTube’a yükleyin ve kisiye istersiniz paylasmak, herkesin zevk böylece!

Bunu yapmak için saat alacagini düsünüyor olabilir – ama bu kadar degil! Muvee düzenleme yazilimi otomatik film Reveal kullanarak, birkaç dakika içinde tam anlamiyla bu HD YouTube video yapabilirsiniz – kullanimi çok kullanici dostu ve basit.

Yapmaniz gereken tek sey, program içine video ve resim yüklemek bazi müzik eklemek, sizin gibi bir stil seçin ve otomatik olarak HD bir YouTube video olarak yüklenebilir güzel, kisiye özel film yapacak. En iyi yani, muvee Reveal YouTube dogrudan göndermenizi saglar oldugunu!

Bir kez yüklenmis olan, size yeni bir video gördügü kimin seçebilirsiniz – tüm dünya ya, ya da sadece bir link gönderin insanlar, ya da hatta özel yapabilirsiniz, böylece gördügü teksin. Bu YouTube HD video profilde kaydedilir ve siz istediginiz siklikta izleyebilirsiniz. Muvee ücretsiz bir 15 günlük deneme tarafindan üretilen inanilmaz kaliteli ev filmleri ile tüm arkadaslarinizla Reveal ve etkilemek indirerek bugün baslamak … sen!