freebies – ücretsiz bir antivirüs yazilimi

Para önemli bir oynar bu dünyada size ücretsiz olarak bir sey almak hayal mi? Ücretsiz uzak maddeleri vermek çok satis bulabilirsiniz bugün panik yapmayin. Hayir, herhangi bir sosyal isi degildir. Ama evet farkli freebies veriyoruz. Bu satis özgür mümkün olan en iyi pazarlik ve tamamen ücretsiz olan maddeleri saglar. Onlar sadece kisa bir arama çevrimiçi ve bu tür sitelerin bir listesini bulabilirsiniz.

Orada hiçbir ücret tamamen ücretsiz uzak tamamen ücretsiz mal vermek sayida siteleri vardir, ama bazen nominal bir kargo ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Gerçek ücretsiz freebies almak için baska en popüler yolu kisa bir anket doldurmak ve sirketlerin yeni ürün hakkinda görüslerinizi göndermektir. En iyi hediye arasinda arastirmalar için “çilgin kurbaga ücretsiz zil sesleri, nakit olan, sinema biletleri, kaliteli güzellik freebies, ve araba nakit geri sunuyor. Liste bitmek bilmiyor. Mesru freebies alabilirsiniz yerlerde yüzlerce vardir. Gibi biri ücretsiz online ücretsiz antivirüs yazilimidir bulabilirsiniz maddeleri.

Bilgisayarinizda sik virüs pop up aliyorsa, bu ücretsiz anti virüs yazilimi hakkinda düsünmeye baslamak zamani. Her ay olusturulan yüzlerce daha fazla virüs ile, tüm bilgisayarlarin virüs koruma çesit olmalidir. PC’nizde girmesini “tehlikeli” dosyalarin her türlü durdurmak Web’in en iyi ücretsiz anti-virüs denetim ve temizleyiciler, bir tur kadar bulabilirsiniz siteleri vardir. Hiçbir Burada listelenen programlarin çogunlugu en ticari paketleri karsilastirilabilir koruma saglamak oldugunu duymak mutluluk süphe olacak.

Iyi bir antivirüs yazilimi Baslarken viral enfeksiyon ile asagi zaman vücudunuz için bir asi almak kadar iyi bilgisayarinizin, sagligi için çok önemlidir. Neyse ki yeterli, bu iyi gelismis bir sanayi ve teklif çok iyi bir anti-virüs ürünleri vardir.