en iyi kayit defteri temizleyici ariyor

Eger makine durdurduklarini fark ettiniz mi? Eger birkaç ay daha için makine kullaniyorum, o zaman, makinenin hizi ilk çalistirdiginizda çok daha yavas oldugundan emin olabilirsiniz. Hiç çalisan birkaç ay sonra durak için makine yapar merak ettiniz mi?

Aslinda sorunun cevabi, Windows kayit denir ne yatiyor. Windows kayit makinenizin tüm hayati dosyalarin bir kitap tutar makinenizde bir sektördür. Eger baska bir uygulama indirirseniz Yani, kayit defterinde listelenen alir. Masaüstü rengini degistirmek, bu kayit defterinde girdi alir. Makinenin her islem tüm kayit defterine kaydedilir.

Onunla ilgili tüm girdileri silmeden islevsellik silerseniz Simdi, ne düsünüyorsun olur? Gelismis bir sürümünü kurarken hangi yazilim daha sonra modelleri ne olur? Bu sorunun cevabi hiçbir sey onlara olur olmasidir. Bu istenmeyen ve gereksiz girdileri kayit defterinde saklanan kalir.

Bu durak için makine yapan seydir. Windows kayit defteri kullanilmayan ve istenmeyen girisleri ile dolu ise, bilgisayarin çalisan durak kesindir. Bu girisler makine durak sadece, onlar da makinenizde gözlemlemek baslayacak hata uyarilari bir baraj için nedenidir. Eger yakinda eylem yapmazsaniz, bu girisler, makinenizi çökmesine yapabilir.

Peki, ne islem istiyorsunuz? Yapmak istediginiz tüm kayit defteri temizleme yazilimi elde etmek ve haydut kayitlar her bir kayit defterini temizlemek için kullanmaktir. Mükemmel kayit yazilim temizleme bazi son derece kullanici dostu ve tüm yazilimi yüklemek ve çalistirmak yapmak gerekir. Voila! Makineniz yeni kadar iyi.