emlak yönetim yazilimi mülkiyet “asinma ve yipranma” izler

Isleri bir ev sahibi listesinde en önemli ve bazen zaman alici görevlerinden biri kendi özellikleri, bakim Açikçasi bu Daha sen daha zahmetli görevi var ama bir çift bile takip ederek biraz zor olabilir .

Herhangi bir modern ev sahibi onlarin ‘ev sahibinin araç kutusu’ olmasi gereken bir sey artik iyi ve güvenilir emlak yönetimi yazilimidir. Çözüm ev sahipleri kendimizi olarak yillik tecrübesi ile gelistirilmistir ev sahibi yazilim olarak da bilinir. Bu nedenle deneyim biz bakim giderleri izleme önemini ve bizim yazilim belirgin özelligi yaptik.

Bizim ev sahibi yazilim bakim ve onarim ekranda olacak sizin özelliklerin her biri tamamen mobilyali veya mobilyasiz olup olmadigini seçebileceksiniz tarafindan. Bir özellik tam olarak Isletme bilgilerini ekranda dösenmistir belirttiler Eger yüzde on asinma iddia ve gelir vergisi indirimi gözyasi istiyorsaniz o zaman seçmek mümkün olacak.

Eger gösterilen parçayi veya mobilyasiz varsa o özellik yazilim bu seçenegi vermeyecektir. Ancak, yine de bu ayarlamaniz gerekir durumda mobilyali veya bir hata yapmis gibi mülkiyet kaydettiginiz bildirir bir mesaj görüntüler.

Bu program ayni zamanda bu tür onarim dahili veya harici olup olmadigini tarih, maliyet tipi ve gibi islemlerin tüm önemli bilgileri kaydetmek için izin vererek, tüm özellikleri için ne tüm büyük ve küçük onarim izlemenize yardimci olur.

Bir göz kulak saglayan bir alt bölüm de var hangi bir kira uzunlugu boyunca degistirmek veya onarmak zorunda döseme ve demirbaslar. Açikça bu o dösenmis olup olmadigini mülkiyet parçasi olacak gibi bu anahtaridir.

Çok önemli bir nokta bu bölümde de maliyet Bu sermaye kazançlari açisindan vergi etkileri olacak bir sermaye maliyeti ya da (böyle bir uzantisi oldugu gibi evin degeri, eklenen eger.) Olup olmadigini kaydetmenize olanak verir.

Tahmin altinda insanlar bir gayrimenkul portföyü için verimli kayitlarini tutmak katilan is yükü ama biz bu emlak yönetim yazilimi zaman çok fazla etkili ücretsiz sizin için bu is yükünü azaltmak ve yardimci olacaktir emin olduguna dair hiçbir süphe yoktur.