dis kaynak KPO hizmetleri

Bizim KPO hizmetleri ile, onlarin is süreçlerinin temel olusturabilir ilgili ve otantik bilgi uçtan uca ile müsterilerimize sunmayi amaçliyoruz. Biz arastirma ve dogada çesitlidir derinlemesine analiz hizmetleri sunmak.

Ikili ekibi potansiyeli yüksek ve ayri engin bilgi ve deneyimlerinden zengin küresel poz ile uzman olusmaktadir. Ekibimiz size dogru analitik bir göz sektöre özel pazar arastirma iyi-egitimli. Biz high-end sonuçlari ile siki bir süreç izleyerek duyarli projeler ele.

Ekibimiz ile KPO hizmetleri dis kaynak isinizin büyüme ve kalkinma konsantre zaman almak sirasinda sürecinin önemli bir parçasi, halledilir saglayacaktir. Biz da isinizi artirmak yardimci olan bir güncel rapor sunmak dakika ayrintilari emici önceden tanimlanmis bir stratejik plan izleyin. Bu zaman, kaynak ve maliyet tasarrufu sonunda ve ayarlanan süre içinde size teslim kaliteli sonuçlar elde.

Ikili ile, çesitli alanlarda çözümler sunan tek nokta kaynak olsun. Biz verimli rekabet, pazar, ürün ve hizmetleri ile ilgili kritik arastirmalari yönetir bilginizi hizmet ortagi olmak.

Hizmetlerimiz arasinda:

• Müsteri analitik

• risk analizi

• hisse senedi arastirma

• istatistiksel süreç ve istatistiksel kalite kontrol

• Istatistiksel Analiz