casus yazilim pc temizlemek için ücretsiz bir spyware tarayici olsun

Artan internet dolandiricilik ve bilisim suçlari çaginda, ücretsiz casus yazilim tarayici internet kullanimi herkesin zorunluluktur. Ücretsiz casus yazilim tarayici etkin bilgisayarinizda casus yazilim tehditlerini tarama ve çevrimiçi oldugunuzda kötü niyetli faaliyetlerinden güvenilir bir sekilde bunlari kaldirmak bir programdir.

casus yazilim tehditleri

Spyware olusturulan ve enfekte bilgisayar kullanicilarinin online faaliyetleri izlemek için internet üzerinden dagitilmaktadir. Bu kullanicinin ziyaret, kullanicinin çevrimiçi çikarlarinin bir fikir vermek sayfa ziyaretleri ve diger bilgilerin bilgi toplar bu web sitelerinin URL toplar. Bu veriler, istenmeyen ve hedeflenen reklam için kullanilir. Casus yazilim internet baglantisi ve kaynaklari saga sola toplama ve PC’nizde bir casus yazilim enfeksiyonu varsa size tam kaynaklari kullanmak olmayan bir veri gönderme kullanir. Gibi Basarili bir sekilde bu sorunu ortadan kaldirmak ve çok ugrasmadan ücretsiz bir casus yazilim temizleme araci ihtiyaci.

Bunun disinda, spyware ayrica e-postalar göndermek sirasinda bilgisayarinizdan ve tarayici e-posta adreslerini toplamak için kullanilir. Spywares da banka hesap numaralari, kredi karti numaralari ve sifreleri çalmak için tasarlanmistir. Spyware Güvenli bir baglanti kullaniyorsaniz bile tus vuruslarini giris ve dolayisiyla tarafindan bilgi çalmak, kisisel bilgilerinizi maruz kalabilir. Bilgiler daha sonra size çok zarar verebilir internet dolandiricilik ve diger suç faaliyetleri için kullanilir.

Neden casus yazilim temizleme araçlari gerekiyor?

Spyware kötü amaçli yazilim türüdür ancak normal bilgisayar virüslerine karsi belirgin farkli ve dolayisiyla düzenli anti virüs yazilimi tarafindan algilanmaz oldugunu. Yani, basarili bir spyware kaldirmak için özel olarak tasarlanmis anti spyware yazilim gerekir.

Ücretsiz casus yazilim koruma almak o kadar zor degil. Yapmaniz gereken tek sey internetten ücretsiz bir spyware tarayici indirmek. Indirmek için ücretsiz spyware engelleyici yazilim sunan pek çok web sitesi bulunmaktadir. Bu casus yazilim enfeksiyon sorunu çözmek için bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Spyware tarayici, bilgisayarinizin bellek tarama casus izlerini tespit ve basariyla kaldiracaktir. Bu programlar da casus yazilim içeren herhangi bir yazilim yükleme engelleyerek daha da casus yazilim tehditleri aliyorum bilgisayariniza önlemek.