Bilgisayarinizin çökmesine arkasinda 5 neden

Bu bilgisayar çökmesi nedeniyle size isinize konsantre çalistiginizda her zaman sinirli gerekir! Böyle bir olay sizin de-motive izin vermeyin. Bilgisayarinizin çökmesi ve nasil etkili bir sekilde tedavisi için neden bu yazida, sana 5 neden gösterecegim!

Sebep # 1 – virüs ve casus yazilim tarafindan enfekte. Zaten iyi bir Antivirüs ve casus yazilim önleme programi varsa size e-posta kimlik avi web sitesinde tiklayin ve Windows arka kapi ile enfekte sürece, bu almazsiniz! Oluyor böyle bir olay önlemek için, her zaman Antivirus ve Antispyware sik sik Windows güncelleme ve yüklemeniz gerekir.

Sebep # 2 – Kayit defteri veritabani bakim olmadan 1 yil, özellikle çok büyük büyüdü! Büyük kayit veritabani bellek kaynaklarini sel ve size uygulamayi çalistirmak için çok az RAM birakacak, Windows, sanal bellek kullanmaya zorlar, ve durum çok ciddi ise, bilgisayarinizin çökmesine sebep olacaktir.

Sebep # 3 – Kayit defteri veritabani bozuk, ve bilgisayar çöktü için neden, Windows ve yazilim için kritik bilgi saglamak için basarisiz oldu.

Sebep # 4 -, çok fazla arka plan yazilim ve hizmetler Yüklü mesai çökmesine garanti ön plan uygulama için çok az kaynak, birakin.

Sebep # 5 – Uyumsuz veya kirik donanim. Onlari degistirmeniz gerekiyor, ya da Windows sürekli sonunda, yanit kirik parçalari bekleyin ve bilgisayar çöktü yapacak.

Sebep # 2 ve 3. kayit defteri temizleme gerektirir, ve ben en iyi sonuç için en iyi ticari kayit defteri temizleyici ile birkaç ücretsiz kayit defteri temizleme birlestirmek için tavsiye ederim. Tek etkili kayit defteri temizleme ile bilgisayarinizin hizini, uygulama için ücretsiz daha fazla kaynak saglamak ve saglikli bir devlet sistemi koruyabilirsiniz.

(C) Copyright 2008 Kok Choon – yerinde tüm baglantilari ve yazar kaynak kutu sürece bütünüyle bu makalenin reprint çekinmeyin.