bilgi bir mesafede yönetimi ve e-ögrenme platformu

E-ögrenme nedir? O genellikle ögretim ve elektronik medya bazinda elektronik ortamda kullanimi konusunda egitim çesitli olarak adlandirilir egitimden e-ögrenme bakildiginda. Teknik taraftan e-ögrenme bakildiginda genellikle uygulamalari (bilgi tabani, kurumsal portal, is akisi) ve e-ögrenme platformu Internet üzerinden aktarimi için kullanilan elektronik ortamda, egitim malzemelerin dagitimi için süreç bir dizi olarak tanimlanir , intranet, extranet veya etkilesimli televizyon.
Orada e-ögrenme ve is tarafi, ayni zamanda e-ögrenme açisindan – bilgi yönetimi E-ögrenme platformu verimliligini artirmak için bilgi, egitim ve bilginin olusturulmasi, dagitim ve teslimat için kullanildigi bir ögrenme modeli is ve örgütün faaliyetleri. E-ögrenme kisa bir mesafede en son teknoloji ilerledikçe interaktif iletisim kullanan ögretim modern bir biçimidir.
Bir kurumsal portal olmadan e-ögrenme ayni çalisabilir miyim? Tabii ki, evet. Firsatlari e-ögrenme platformu hayata sagladigi ele geçirmek neden Ancak, kendinize sorun. Ticari olarak temin edilebilen sistemler siniflari, inceleme ve testler yapimi için sadece izin vermez. Kurumsal bir portal olusturmak basit yapisi saglar en özelligi özellikli CMS E-ögrenme sistemleri.

E-ögrenme Etkili slaytlar ve bilgi tabani degil sadece. Is akisi, siniflar, sinavlar, ya da senedi ihraci olusturulmasi yer alan tüm bölümler arasinda kapsama dahil olmak üzere – Etkili e-ögrenme platformu da bir is akisidir. Eksikligi düzgün is akisi e-ögrenme platformu kurmak ve uzaktan egitim fikrine harap olacaktir.