ati 4890 hakkindaki gerçegi sürücüleri tüm bilmek ve çok için var more_

ATI 4890 sürücüleri amansiz bir asagidaki performans sunar. Bu sürücü grafik islem birimi ile, kusursuz kare hizlari ile en yeni oyunlari herhangi bir fethetmek ve yüksek çözünürlüklü geçemez. Sürücünün yüksek kaliteli mimari gelistirilmesi, grafik islem birimi ayri grafik isleme yetenegi açisindan onun diger rakiplerine göre bir isaretidir. Bu performansi ile ilgili yüksek ölçeklenebilirlik proffers.

Yakin 800 islemci akislari sunuluyor ile, ATI 4890 sürücüleri son üç boyutlu oyunlar vahseti ile basa çikmak için gereken her sey var. Bu olaganüstü gerçeklikte çarpici grafikler sunan essiz anizotropik ve anti aliasing filtreleme kullanir.

Bu bellek için kullanilan en iyi simdiye kadar, üstün GDDR5 teknolojisi ile donatilmis. Bu grafik islem birimi yüksektir ve dogrudan yüksek ve gelismis performans olan bellek bant genisligi çevirmek veri hizlari yardimci olur.

ATI 4890 sürücüleri çok yüksek çözünürlüklü çözünürlük ve DirectX sürümü 10.1 oyun performansta oyun gerçekçi bir sinema deneyimi sunuyor. Overclock kapasiteleri sanat sisteminin kontrol ve izleme bir devlet size. OverDrive adi ATI’nin programi gerçek zamanli olarak cihazinizi degistirir.

Teknoloji CrossFire tarafindan sunulan GPU destegi ve ölçeklenebilirlik size tamamen yeni bir oyun deneyimi keyfini çikarmanizi saglar. Çok yüksek hizlarda görsel kodlama gibi zorlu görevleri sürücü büyük paralel güç islem faydalanarak yapilabilir.

TeraScale olarak bilinen grafik, için kullanilan ATI 4890 sürücülerin motor bir veya daha fazla teraflop olusur, transistörler yakin bir milyar 800 islemciler sadece bu yüzden hizli kare hizlari ve yüksek çözünürlükte yararlanabilirler akis. GPU yapay zeka, fizik ve benzeri izleme isini kullanarak hesaplamalar için gerekli olan güç isleme vardir.