akvaryum ekran koruyucu hakkinda daha fazla bilgi biliyorum

Akvaryum ekran koruyucu phophor kaçinarak ve burn-in crt ve bos ekrana sahip ve bilgisayar kapaliyken hareketli resmi bulunan ekranin doldurma bilgisayar monitörleri. Için tasarlanmis bir bilgisayar programi Tüketiciler akvaryum ekran koruyucu temelde cihazlarda entertaiment ve güvenlik amaçli olarak kullanilir sapka bilmeli. Bilgisayar ekraninin çok piyasada lcd ekranlarinin giris önce katot isin tüpleri ile üretilmektedir. Ayrica crt ekranda kaldi zaman görünmeye basladi degistikçe ekranda karanlik gölge ve hayalet görüntü neden ortaya daha uzun süre çok sayida için ekranin iç kismina göre fosfor kaplamali odakli. Bu katot isinli televizyon bilerek sonra, osiloskop ve crt kendi kullanimlari olan diger cihazlar da plazma ekranlar durumunda görüldügü gibi yakmak phopshor daha yatkin hale gelmektedir.

Akvaryum ekran koruyucu programlari sistemi kullanmiyorsaniz zaman ekranda otomatik degisiklikleri ile kötü etkileri önlemek için tanitilmaktadir. Çesitli durumlarda bu atm ve demiryolu bilet makineleri gibi birçok kamu özelliklerinde kullanilan CRT görünen olabilir. Hatta önceki makinelerinde ayni sorunlari ancak makinede zaten ne olur kartinizi, lütfen takin gösteren gibi çesitli senaryolar ile vardi. Bu riski burn-in önlemek için bu sekilde birkaç saniye sonra ekran içeriginin yerinin degistirilmesi veya bir pazarda sürekli degistirilebilir olabilir çesitli görüntü sayisini bilerek yapilabilir kaldirilir.

Bugün akvaryum ekran koruyucu yanlis isim piyasada herhangi bir eletrical ekipmanlari ekran kaydetme yardimci olarak kabul. Kullanicilar özellikle günlük hayatta bilgisayar durumunda bu tür cihazlarin monitörü kapatarak ekrani kaydedebilirsiniz. Kullanicilar akvaryum ekran koruyucu islemci titme miktarina bazen esdeger tüketebilir bilmeli. Tüketiciler bu tür durumlarda birçok sektörde yogun sunucularda görülebilir bilmeli. Ayrica kullanicilar fo akvaryum ekran koruyucu gibi akvaryum ekran koruyucu özellikleri aktarma ve eglendirmek ayni durumda gibi filmler gibi olay bazli ürünler herhangi bir türü için buzz yapiminda bulunan temelde tanitim faaliyetleri için kullanim sahip oldugunu bilmeli.