veritabani dosyasina excel dosyasi dönüstürmek için nasil

Bazen diger yazilim programlari için onlari uyumlu hale getirmek için diger biçimlere bir Excel dosyasi (. Xls) vermeniz gerekir, örnegin, XLS biçimini desteklemez veritabani paketleri. Sen Intranet için veritabani yayimlamak istediginiz, veya Microsoft Excel yüklü olmayan birine gönderebilirsiniz. Sik sik diger veritabani biçimlere XLS dönüsüm sorunuyla karsi karsiya, bir, basit, hizli ve dogru ihracat saglayan özel bir araç isteyebilirsiniz.

XLS Converter kullanicilar Microsoft Excel veya Excel baglanmak için bu ODBC veya BDE gibi harici sürücüler için gerek kalmadan diger popüler veritabani biçimlerinin çok XLS dönüstürmek saglar. Bunun yerine oldukça pahali olabilir birkaç özel veritabani uygulamalari, satin alma, her XLS dönüsüm için bir all-in-one programi olabilir ihtiyaciniz olan yalnizca Gelismis XLS Converter güvenebilirsiniz. Bu Dbase III / IV, Visual FoxPro, TXT, HTML, Clipper / FoxPro PRG, XML, XLS, CSV, SQL ve RTF ihraç etmektedir. Araci tek bir dosya dönüstürmek ya da ne olursa olsun toplu dosyalarin boyutu ve sayisi, sorunsuz birkaç dosya toplu dönüstürmek ve bu isi halledebiliriz.

XLS dönüstürme oldukça basittir. Programi çok kolay bir dönüsüm gerçeklestirmek için basit bir GUI arayüz sunar. Komut satirindan ihracat da desteklenmektedir. Yeni bir biçime XLS vermek için, bir kaynak dosyasi seçin, size dönüstürmek ve hedef klasörü seçmek için istediginiz bir biçimi seçin. Bu ihracat önce, veritabani önizleme ve bazi manipülasyonlar yapabilir dikkat etmek önemlidir: sütunlar, kullanim filtreler, göre siralamak veri sütun adi, boyutu, türü düzenlemek ve çiftleri atlamak için yarar ayarlayabilirsiniz. Ihracat islemi hizli ve dogru. Çikti, orijinal, böylece ortaya çikan dosya üzerinde yeniden isleme gerekmez yapisini, veri ve biçimlendirme korur.