uygulama yönetimi yazilimi ofis verimliligini artirir

Hekimler ve ofis yöneticileri ofis sürekli büyüme için gerekli bilgilerin günlük yük toplamak ve korumak için en iyi yolu aramak gibi, birçok yönetim yazilimi uygulama dönerek basladi. Bu yazilim hemen tibbi ve mali, bir uygulama verimini etkileyebilir. EMR yazilim gibi demografik ve randevu programlari gibi ayrintili hasta verileri, en zahmetsiz toplama için izin verir. Ayrica, sigorta sirketlerinin listeleri tutar ofis fatura büyük bölümlerini otomatik, hayati bilgi veritabanlari olusturur, ve ofis verimliligini ve etkinligini degerlendirmek için gerekli raporlar üretir.

Birçok hastane yekpare, yüksek fiyatli sirketler ve danismanlar için veri yönetimi dis kaynak. Ancak, etkin, verimli uygulama yönetimi yazilimi ile kendilerini donatmak için küçük ve orta ölçekli ofisler için artik mümkün. Ne kadar büyük ofis olsa da, elektronik tibbi kayit yazilimi birçok faydasi vardir. Iki en belirgin olsa da, hesap verebilirlik ve verimlilik sunlardir:

*

Sorumluluk: damgalama kullanici adi / parola giris ve zaman / tarih kolay hatalari (ve kim tarafindan) yapilir, hem de hangi çalisanlarin en yüksek verimlilikle performans ne izlemek için yapmak.
*

Verimlilik: uygulama yönetimi yazilimi saklanir ve ofisler, hastaneler ve fatura sirketler arasinda paylasilmasi gereken verilerin sasirtici hacmi izlemek için tibbi ofisleri saglar.

Gerçekten, oldukça basit: uygulama yönetimi veya EMR yazilim uygulanmasinda gecikme ofisleri 8-topun arkasinda kendilerini sokmaktadirlar. Bu uzak gitmiyor bir egilim, hangi her gün gerekçeli, etkili bir teknoloji plani dagitma ofisinizde gecikmeler Eger Amerikan geri kalani ilaç ve müsteri ve takip edecek hasta geride konum bir gün oldugu anlamina gelir.