photoshop egitim yatirim zaman ve çaba

Acemiler genellikle Adobe Photoshop karmasikligi inat. Deneyimsiz kullanici için en büyük avantaji – seçenekleri mindboggling araligi – en büyük dezavantaji olur. Ancak, temel yeterliligine için gerekli Photoshop egitim yoluyla sebat istekli olanlar için – ve küçük bir egitim gereklidir, inan bana – seçenekleri Bu çok çesitli yararlari kisa sürede belirgin hale gelecektir.

Photoshop (ve genellikle en resim düzenleme yazilimi,) hakkinda bir sey oldugunu, bkz. Egitim, ipucu ve hile ve eski deneme yanilma – kullanici egitimi biraz zaman ve çaba yatirim sonra ne disaridan çildirtircasina karmasik görünüyor, neredeyse sezgisel, çok daha basit olur.

Yani, burada durum: Photoshop temelleri üzerinde iyi bir tutus elde biraz zaman geçirdim. Rahat bir görüntü islemek ve oldukça iyi bir sonuç üretebilir. Fantastik, ama kabul edilebilir degil. Ya oturup geri ve mevcut beceri düzeyi güveniyor – ya da çok iyi is üretme kapasitesine kadar egitim, mastering ince noktalarini ve yazilimin gelismis seçenekleri ile saglam adimlarla ilerlemek – ‘kabul edilebilir’ sonuçlar üretmek için devam. Sadece kabul edilebilir, ama olaganüstü.

Eger yaratici sektörlerde çalisan ya da bir isin deger yetmeyecek yapiyor dogru yapiyor, sadece, kendi keyfi için görüntü düzenleme olsun. Photoshop’ta gelismis egitim yoluyla ögreneceksiniz becerileri gelecekte de temettü ödeyecek, ve su anda yaratici özgürlügü kapisinda duruyoruz.