ögrenciler için kisisel finansal yazilim seçimi

Üniversite ögrencileri, çogu zaman, para yönetimi arka koltuk alir, ayni anda pek çok sorunuzda. Onlarin fonlarinin çogu ya ebeveynleri gelen ya da istihdam edilmektedir yerden düzenli programlari varmak için degil daha büyük olasilikla, ögrencilerin hesaplarina uygun izleme geçerli degildir. Sonuç untraced okul borç ödemeleri ile karsi karsiya degil sadece bir ögrenci degil, ayni zamanda herhangi bir tasarruf çok az olan bir.

Size zor ilgili makbuz ve evrak üzerinde mali ve gözenek durumunu oturup zaman bulmakta iseniz, kisisel finansal yazilim kesinlikle süreci daha rahat yapacaktir.

Pahali mi? En temel pda finansal yazilim ya da akilli telefon yazilim, ortalama 30 $ fiyatlandirilir. Onlar dahil özelliklerine bagli olarak, yüksek veya daha düsük gidebilirsiniz. Bir ögrenci olarak, bu tür bütçe izleme, finansal hesap makinesi, ve fatura uyarilari gibi sadece temel özellikleri, gerekir. Kisisel finansal yazilim meraklisi modelleri gerçekten su anda için hiçbir faydasi oldugunu ipotek hesap, hisse senedi alim satim sistemleri içerir.

Para yönetimi, finansal hedeflerine ulasmak için çalisiyoruz gereklidir. Bir sonraki dönem ek bir üniversite ders almaya planliyoruz Örnegin, bir finansal planlama araci mevcut bütçe alanlardan olup olmadigini belirlemenize yardimci olur nerede bunun için kaynak fon yapabilirsiniz. Ekstra bir kurs mevcut harcama aliskanliklarina göre göze bir sey olup olmadigini Kisisel finansal yazilim söyleyecektir, ya da belirli gider varsa bu gerçeklesmesi için ayarlamak gerekir.

Üniversite hayati zaten oldugu gibi zordur. Size mali üzerinde stres ve gittiginiz her yerde sizinle kullanisli bir mali cihazi alarak diger önemli konular için daha fazla zaman göze zorunda ortadan kaldirabilir. Kendi paranizi yönetmek için nasil ögrenerek sorumlu ögrencisi olmak. Sadece kolaylik önemli düzeyde kazanacaktir, anne-babaniz da harcamalarinizi kontrol ögrenmek için daha fazla takdir edecektir.