kolay dbf veritabanlari degistirme

Veritabani yöneticileri çogu görüntüleme veya bir DBF veritabani degistirerek bir geçici veritabani yazilim araci gerektirdigini biliyoruz. Çogu orada vardir, Clipper, dBase, FoxPro isim sadece birkaçidir. Ve bunlarin her biri kendi fiyat ile birlikte geliyor. Yakin zamana kadar, insanlar sadece tek bir seçenek vardi – buy geçici veritabani olusturma araçlari DBF dosyalari farkli düzenlemek mümkün. Bu yüzlerce dolar maliyeti ve nasil bu uygulamalari kullanmak için bazi saglam bilgi almak için ögrenme daha, arti gün olabilir. Ama bu sekilde olmak zorunda degildir ve burada herhangi bir geek pervane döndürmek yapabilirsiniz bir ekonomik ve basit bir DBF Editor hakkinda söylemek istiyorum.

Gelismis DBF Editor bunu yapmak için kullanilan uygulama ne olursa olsun, DBF dosyalari her türlü görüntülemek ve degistirmek için kullanabileceginiz bir ince araçtir. Ikincisi, dBase, FoxBase, FoxPro, Visual FoxPro Clipper olabilir. Uygulama tarafindan saglanan islemleri ve seçenekleri bakarken, onlar etkileyici görünüyor. Örnegin, görüntüleyebilir ve alanlari ile bir veritabaninda siralama kayitlari, örnegin (joker karakterler ve ifadeler) bir sorgu kullanin. Gelismis DBF Editor Ayrica baslik altinda gidip çok uygun bir sekilde bir veritabaninda kayitlari degistirmenize olanak saglar. Herhangi bir anda, size birden fazla geri alma seçenegini kullanarak degisiklikleri geri almak, ya da silinmis kayitlari kurtarabilirsiniz.

Kayda deger diger kullanisli özellikleri veritabani dosyalari not alanlari degistirmek için programin yetenegi dahil, Program ayni zamanda yeni biçimleri için güzel bir veritabani çevirici yapar. Vermek çesitli biçimlerde seçebilirsiniz. Uygulama bunu yapmak için bilmek gerek kalmadan kendi basina ihracat yapar. Çikis her zaman yeni bir biçimde bir dogru tasidik veritabanidir.

Benzer programlar ile karsilastirildiginda, Gelismis DBF Editor hiz ve istikrar için optimize edilmis yüksek performansli bir algoritmasi vardir. Algoritmasi bu tür ile, uygulama kayitlari üzerinde 20 gigabayt ile toplu is dosyalari veya veritabani islem bile yavaslamalar veya kesintileri olmadan çalisir emin olabilirsiniz.

Gelismis DBF Editor pahali veritabani olusturma programlari bir dizi için uygun bir alternatif olarak göze çarpmaktadir. Bu 39,95 $ maliyeti ve DBF dosyalari her türlü degistirmek için tüm araçlari ve seçenekleri sunar.

Program Microsoft Windows’un tüm sürümlerinde çalisir