kesintisiz bilgisayar kullanimi için ücretsiz Windows kayit defteri indir

kayit herhangi bir Windows tabanli PC önemli bir parçasidir. Kayit temelde olusturulan ve Windows isletim sistemi tarafindan tutulan bir dosyadir. Kayit defterinde donanim ve yazilim yapilandirma ve PC ayarlari hakkinda Windows’un bilgileri depolar. Bu veriler kayit defteri dosyasi degerleri okuyarak donanim ve yazilim bilesenleri baslatmak için sistem tarafindan kullanilir. Bu nedenle, PC’nizden en iyi performansi almak için bilgisayarinizda temiz bir windows kayit olmasi gerekir.

PC’nizi baslamak için çok fazla zaman alir zaman, bir operasyon sirasinda otomatik olarak beklenmeyen hata mesajlari ve yeniden gösterir, PC’nizin kayit defteri ile bazi sorun olmali biliyorum. PC’nizin kayit önemsiz girisleri tarafindan tikanmis zaman bu seyler. Bosluk, kötü amaçli yazilim programlari tarafindan kayit olusturulur gömülü tuslari, eksik kurulum ve modasi geçmis kayitlari izleri tüm bu kayit hatalari sorumludur.

Nasil onlari onarmak için?

Bu sorunlarin kurtulmak için pek çok seçenek var – sabit disk biçimlendirmek ve isletim sistemini yeniden, ya da kayit dosyasinda her giris düzenleyerek el ile kayit onarim yapabilirsiniz. Çok fazla zaman alir ve kayit özel bilgi gerekir Ama bu gerçekçi bir yaklasim degildir. Bunun yerine ne yapabilirim ücretsiz bir Windows kayit defteri temizleyici indirmek ve yazilimi ile kayit defteri tarama gerçeklestirin.

Ücretsiz bir kayit defteri temizleyici almak nasil?

Eger internetten ücretsiz bir Windows kayit defteri temizleyici indirebilirsiniz. Sadece yazilim kullandiginiz Windows sürümüyle uyumlu oldugundan emin olun. Windows XP PC’nizde yüklü yasiyorsaniz, Windows xp kayit defteri temizleyici karsidan yüklemeniz gerekir. Windows’un tüm sürümü kendine özgü bir sekilde kayit defteri dosyasi korumak için bu önemlidir. Bu nedenle kayit defteri temizleyici özellikle Windows sürümüne ile maç için tasarlanmis olmalidir.

Bir kez ücretsiz Windows kayit defteri temizleyici yüklemek ve kayit tarama var indirilebilir. Yazilim tüm kayit defterini tarar ve otomatik olarak hatalari düzeltmek. Kayit defteri temizleyici modasi geçmis kayitlari, parçalanmis kayitlari ve gömülü anahtarlari siler.