kayip tarayici sürücüsü düzeltmek için nasil

Her zaman baslayacak üzerine Tarayici sürücüsü eksik: Hiç bu sorunu tanistiniz mi? Bir tarayici kullanirken Birçok kisi bu sorunun aci: Onlar PC baslattiginizda, araç tarayici erisemez ve hata raporu tarayici sürücüsü eksik oldugunu gösterir. Çalisan tarayici almak için, onlar Aygit Yöneticisi’nde kaldirmaniz gerekir, tarayicidan USB kablosunu çikarin, bilgisayar önyükleme ve sürücü yükleme dosyasini çalistirin. Ancak, ayni sorun her önyükleme olusur. Bu oldukça rahatsiz edici ve sinir bozucu, ama nasil bu eksik sürücüsü sorunu çözmek ve tarayici sürücüsü kalici olarak monte tutmak ve bu fonksiyon bozuklugu ortadan kaldirabilir? Çogu zaman, her zaman baslayacak üzerine tarayici sürücüsü eksik oldugunu sorun yanlis, bozuk veya eksik tarayici sürücüsü kaynaklanmaktadir. Bu ilgili ve güncel sürücüsünü indirmek ve kurmak için kendi üreticinin web sitesine gidin, tarayicinin model bulmak gerekir. Eger sürücüsünü indirmek zaman, destekledigi isletim sistemine dikkat edin. Eger yeni bir sürücü yüklemeden önce, ayni zamanda Aygit Yöneticisi’nde eski bir kaldirmaniz gerekir.

Sürücü en son bir veya dogru biri olup olmadigini Ama, belki de kullanarak sirasinda bozuk, ve daha sonra bunu düzeltmek için tarayici dosyalari geri; isletim sistemi Windows XP, Windows Vista veya ise bunu yapmak için Sistem geri yükleme kullanabilirsiniz Windows 7, ya da ona eslik eden CD’sinden yeniden yükleyin. Ama bu is karmasik ve sikici düsünüyorsaniz, yanlis sürücüleri kaldirmak için bazi sürücü araçlari indirmek çalisan sürücü geri, ya da sadece birkaç basit tiklama ile otomatik olarak tarayici için mükemmel bir sürücü bulmak ve yükleyin.

Ayrica, bazi casus yazilim ve virüs ayni zamanda tarayici dosyalari yok ve sürücü bozuk yapmak, bunun için geçerli sürüme virüsten koruma yazilimi güncellemek gerektigini, tarama ve iyice temizleyebilirsiniz. Her zaman baslayacak üzerine Tarayici sürücüsü hala kayip ise, isletim sisteminizi yeniden ve dogru bir yüklemeniz gerekir.

Hatalari ortadan kaldirmak ve aninda bilgisayarinizi hizlandirmak amaciyla tarayici sürücüsü sorunlari ve diger bilgisayar sürücü sorunlari çözmek için en iyi PC Yardimcisi araci indir ücretsiz!