ipad video dönüstürücü ile ücretsiz ipad video dönüstürmek için nasil

IPad video dönüstürme önce, Aleesoft Ücretsiz iPad Video Converter ve kurun.

Adim 1: çikis biçimi seçin. Bir çikis medya formati seçmek için “Profil” açilir listesini tiklatin.

Adim 2: video ekleyin. Bu iPad video dönüstürücü video eklemek için “Yeni Görev” dügmesine tiklayin, ayni zamanda iPad dönüstürücü Bu video içine windows explorer video dosyasi sürükleyip birakabilirsiniz.

Adim 3: dönüstürme. IPad video dönüstürme baslatmak için “Convert” butonuna tiklayiniz.

Aleesoft Ücretsiz iPad Video Converter harika basit ve kolay iPad video dönüstürücüsüdür. Bu her yerde ve her zaman iPad herhangi bir video izlerken keyfini çikarmanizi saglar iPad neredeyse tüm video formatlarini dönüstürebilirsiniz.

IPad High Definition Video

Bu HD TS, HD AVI, HD WMV, MOV HD, HD MPG, HD MKV, iPad HD video HD MP4 gibi yüksek tanimli video dönüstürme. Zaman kazanmak için gruplar halinde dönüstürme destegi.

Çikis video kisisellestirin

Bitki video çerçeve boyutu, parça halinde bölünmüs, dosya birlestirme ve tercihleri ??açisindan çikis ayari.

Girdi biçimi

avi, mpeg, ts, ogm, mkv, wmv, mod, mov, mp4, 3gp, mpg, asf, flv, VOB, WMA, m4a, mp3, vb

Çikis biçimi

mov, mp4, m4a, mp3, wav, vb

ipad hd video hd video dönüstürmek

Blu-ray (*. M2ts), AVCHD (*. Mts, *. M2ts), H.264/MPEG-4 AVC, MPEG-2 HD, MPEG-4 TS HD, MPEG-2 TS HD, Quick Time HD dönüstürme , WMV HD, vb AVI HD, MKV HD ve, daha sonra iPad 720p H.264 HD video formatina dönüstürün.

ipad video tüm video formatlarini dönüstürmek
Ücretsiz iPad video dönüstürücü kolayca iPad video MP4, AVI, MPEG, TS, OGM, MKV, WMV, DivX, MOV, RM, VOB ve bu video formatlarini dönüstürebilirsiniz, Böylece hareket halindeyken iPad herhangi bir video izleyebilirsiniz.

Videolar / iPad Müzik Ses dönüstürme

Video, ses çikarmak ve iPad MP3/AAC/WAV müzik dosyalari haline getirmek, Bu arada, ayni zamanda MP3, WAV, WMA, RA, OGG, AAC, AC3, MP2 gibi çok sekilli müzikler iPad müzik MP3, M4A, WAV dönüstürebilirsiniz , vs