disk birlestirme ekran koruyucu ile dolandirmak programi

Diskleri birlestirme kötü parçalanmis sabit diskler PC’niz yavas ve güvenilmez yapabilir, çünkü, bilgisayar bakim çok önemli bir parçasidir. Düzenli dolandirmak gerekir bu yüzden. Bunu yapmak için en kolay yolu haftada bir kez çalistirmak için dolandirmak programi etmektir. Bu sizin is kesme böylece, bilgisayarinizi kullanmadiginiz zaman için birlestirme planlamak en iyisidir.

Ama ne dolandirmak zamanlama unutmadan tutmak ya da bir sey ortasinda oldugunda baslatarak rahatsiz edici devam ederse? Bu sorunun cevabi dolandirmak ekran koruyucu kullanmaktir. Sistem bosta gittiginde otomatik olarak baslayacaktir, isinizi yeniden birlestirme kesintiye asla bu yüzden.

Auslogics Disk Defrag Screen Saver ekran modunda sabit diskler birlestirir yararli bir ücretsiz bir araçtir. Hizli, sistem kaynaklarini çok hafif ve harika görünüyor. Sistem bosta gittiginde, dolandirmak ekran koruyucu hizli bir sekilde sabit diskleri analiz ve onlar defragged ya da gereken kontrol edin. Sizin diskler parçalanmis ise, Disk Defrag Screen Saver birlestirme baslayacak ve duraklama ise devam edecektir zaman. Bir sonraki mola zaman birlestirme tamamlanacaktir. Gördügünüz gibi, bu dolandirmak planlamak ve mümkün oldugunca az zarar verici hale getirmek için ideal bir yoldur.

Disk Defrag Screen Saver kullanimi çok kolaydir. Her seyden önce, indirin ve kurun. Bu ekran koruyucular listesine eklenir ve otomatik olarak güncel ekran koruyucu olarak ayarlanacaktir. O zaman özellestirmek ve dolandirmak zamanlayabilirsiniz. Iste nasil:

1. Masaüstü arka plan üzerinde bir yere sag tiklayin ve Properties gidin ya da kisisellestirin. Yeni bir pencere açilacaktir
2. Ekran Koruyucu sekmesine gidin
3. Çalistirmadan önce beklemek dolandirmak ekran koruyucu için sistem bosta saati ayarlayin
4. Ayarlar dügmesine tiklayin ve birlestirilmis istediginiz sürücüleri seçin

Birlestirme Auslogics Disk Defrag Screen Saver kapsamli bir gerçek zamanli parçalanma harita görüntüler ise. Bu genel birlestirme ilerlemeyi izlemek ve su anda birlestirilmis olarak hangi dosyasina bakin saglar.

Auslogics Disk Defrag Screen Saver üst sabit disk performansi saglayacak büyük bir uygulama. Ayni zamanda olabildigince kolay ve eglenceli birlestirme yapar. Disk Defrag Screen Saver, Windows 7/Vista/2008/XP/2003, 32-bit ve 64-bit destegi ve kesinlikle ücretsiz.